Baikerių klubas RC „Horizontai“ – 11 motociklininkų šeima

 Baikerių klubas RC „Horizontai“ – 11 motociklininkų šeima

Baikerių klubo vairą savo rankose tvirtai laiko kėdainietis Algis Užkuraitis. Klubui priklauso ir Augis Mockus, Aleksas Staškevičius, Regimantas Valiauskas, Albertas Laurinavičius, Arvydas Valiauskas, Audrius Krasauskas, Nikolajus Terzi, Gintaras Krasauskas, Vitalijus Supronas, o visą vyrų dešimtuką puošia dama – vienuoliktoji narė Aurelija Krasauskienė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Nutirpus sniegui ir pasirodžius pirmiesiems saulės spinduliams į gatves išriedėjo ir motociklų fanatikai. Po žiemos rajono Krakių seniūnijos Pajieslio kaime rinkosi Kėdainių baikerių klubo RC „Horizontai“ 11 motociklininkų šeima. Klubiečiai aptarė buvusias keliones ir kalbėjo apie ateities iššūkius bei planus. O ši didelė šeima šiltuoju metų laiku ilgai niekad nemiega!

Tarsi šeima

Baikerių klubą RC „Horizontai“ vienija 11 motociklininkų. Šiuos visus asmenis drąsiai galima vadinti šeima. Ir jie dėl to tikrai nesupyks.

Mat šiuos žmones vienija ne tik meilė plieniniams žirgams, bet ir bendros veiklos, bendri renginiai, bendri džiaugsmai ir rūpesčiai.

Čia niekas niekada nepaliekamas vienas – jei džiaugiasi, tai tik kartu, jei liūdi, tai tikrai ne po vieną.

Vienas moteris

Baikerių klubo vairą savo rankose tvirtai laiko kėdainietis Algis Užkuraitis.

Klubui taip pat priklauso Augis Mockus, Aleksas Staškevičius, Regimantas Valiauskas, Albertas Laurinavičius, Arvydas Valiauskas, Audrius Krasauskas, Nikolajus Terzi, Gintaras Krasauskas, Vitalijus Supronas, o visą vyrų dešimtuką puošia dama – vienuoliktoji narė Aurelija Krasauskienė.

Atsakinga veikla

RC „Horizontai“ yra atsakingų motociklininkų klubas, kuriuos vienija ne tik meilė motociklams, bet ir atsakomybė bendruomenei, miestui.

„Esame bendruomenės nariai. Turime rodyti pavyzdį. Tad jei jau priklausai mūsų klubui – turi būti pavyzdinis vairuotojas.

Net nauju nariu tapti nėra lengva. Klubo emblemą gauni tik po metų, kai įrodai, kad esi geras, kultūringas vairuotojas, kai įrodai, jog esi geras žmogus.

Mūsų klubui priklauso rimti žmonės, mes vieni kitiems padedame, vieni kitus išklausome. Kartu mes švenčiame, kartu ir liūdime.

Esame atsakingi ne tik patys už save, bet ir savo bendruomenei, savo miestui, kuriam atstovaujame įvairiuose renginiuose skirtinguose Lietuvos miestuose“, – paaiškino A. Užkuraitis.

RC „Horizontai“ yra atsakingų motociklininkų klubas, kuriuos vienija ne tik meilė motociklams, bet ir atsakomybė bendruomenei, miestui.

Aut. past.

Socialinė veikla

Baikerių klubo RC „Horizontai“ motociklininkai šiltuoju metų laiku keliauja ne tik po Lietuvą, bet ir po visą Europą.

Baikeriai dalyvauja ir įvairiuose renginiuose, šventėse, kuriose plevėsuoja ir kėdainiečių vėliava.

Beje, jie vykdo ir socialines akcijas. Kasmet jie apsilanko įvairiose socialinėse Kėdainių socialinėse įstaigose, kuriose bendrauja su negalią turinčiais asmenimis, su senyvo amžiaus ar sergančiais žmonėmis. Ir pas juos baikeriai atvyksta ne tuščiomis, visuomet atveža dovanų.

Po žiemos Krakių seniūnijos Pajieslio kaime rinkosi Kėdainių baikerių klubo RC „Horizontai“ motociklininkai.

Aut. past.

Klubo namai

Visoje Lietuvoje yra daugiau nei pusšimtis baikerių klubų. Daugiau nei pusė jų – Kauno apskrityje. 

Kėdainiuose yra ne vienas baikerių klubas. RC „Horizontai“ būstinė (clubhaus’as) įsikūrusi Pajieslyje, vienai baikerių šeimai priklausančioje salėje.

Čia klubo nariai renkasi spręsti reikalus, kalbėtis apie nuveiktus darbus, planuoti ateities veiklas. Būtent to baikeriai čia buvo susirinkę ir praėjusį savaitgalį.

Žinoma, po gardžių pietų laukė įvairūs žaidimai ir pramogos. RC „Horizontai“ clubhaus’e visi jaučiasi lyg namuose.

Beje, netrukus Kėdainių baikeriai atidarys oficialų sezoną, apie tai būtinai pranešime mūsų skaitytojams.

1 Komentaras

  • Ačiū autoriui už gerus žodžius.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video