Baigta Mindaugo gatvės rekonstrukcija

 Baigta Mindaugo gatvės rekonstrukcija

Virš pėsčiųjų perėjų įrengtas kryptinis apšvietimas. Tai reiškia, kad tamsiuoju paros metu virš perėjų mirksi oranžinis šviesos signalas/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių mieste oficialiai baigti dar vienos gatvės rekonstrukcijos darbai. Pavasarį pradėta Mindaugo gatvės rekonstrukcija baigta vėlyvą rudenį. Šioje gatvėje padaugėjo automobilių statymo vietų, buvo atnaujinti ir sutvarkyti pėsčiųjų šaligatviai, apšvietimas, įrengta smulkioji architektūra ir atlikti kiti darbai.

Šiais metais

„Darbai Mindaugo gatvėje buvo pradėti ir baigti šiais metais. Visus darbus šioje gatvėje atliko bendrovė „Donersta“.

Šioje gatvėje sutvarkyti šaligatviai – jie buvo išgrįsti trinkelėmis, įrengtos nuovažos, pastatyti eismą reguliuojantys ženklai. 

Taip pat sutvarkytos esamos 95 ir įrengtos naujos 49 automobilių stovėjimo vietos, įrengtas naujas LED gatvės apšvietimas. 

Virš pėsčiųjų perėjų įrengtas kryptinis apšvietimas. Tai reiškia, kad virš perėjų tamsiuoju paros metu mirksi oranžinis šviesos signalas. 

Įrengtos specialios vietos neįgaliesiems. Taip pat įrengta ir speciali elektromobilių įkrovimo vieta.

Pėsčiųjų poilsiui įrengti suoliukai. Pastatytos ir šiukšliadėžės“, – informavo Arūnas Kacevičius, Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

Pasak j, Mindaugo gatvės rekonstrukcijos darbų vertė siekia 573 928 eurus. 85% darbų finansuojami Europos sąjungos lėšomis, 15% – savivaldybės lėšomis.

Pėsčiųjų poilsiui įrengti suoliukai. Pastatytos šiukšliadėžės/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Problemų buvo daug

700 metrų ilgio Mindaugo gatvė buvo probleminė, gyventojai dažnai ja skųsdavosi, prašydavo ją rekonstruoti.

„Pagrindinė problema buvo šaligatvio danga, kuri netenkino jokių reikalavimų. Asfaltas buvo sutrūkinėjęs, šaligatviu eiti buvo sudėtinga.

Taip pat didelė problema buvo ir labai siauros automobilių statymo vietos – šalikelėje jų tilpo mažai. Prasilenkti gatvėje automobiliams buvo išties sunku, ypač rytais, kuomet į mokyklą ir darželį atvežami vaikai“, – paaiškino A. Kacevičius.

Įrengta ir speciali elektromobilių įkrovimo vieta/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

KPPP ir ES lėšomis

Darbai šioje gatvėje buvo atlikti pagal Vietinių kelių vystymo projektą. 

Įgyvendinant šį projektą buvo siekiama plėtoti susisiekimą vietinės reikšmės keliais, gerinant A. Kanapinsko, P. Lukšio, Mindaugo, Pavasario ir Žemaitės gatvių Kėdainių mieste techninius parametrus ir diegiant eismo saugos priemones. 

Mindaugo gatvės šaligatvių rekonstrukcija yra viena iš penkių didelio projekto dalių.

7 Komentarai

  • Kodėl Mindaugo gatvė prie turgelio, prie Mindaugo 10, 12 namų liko netvarkyta?

  • Ne komentaruose reikia klausti, o keliaukit arba skambinkit i savivaldybe.

  • Komentaruose ir reikia klausti. Klausti reikia viešai, kitaip niekas nesureaguos.

    • Taip, esu sudo gabalas kaip ir jus visi. Mano nuomone niekam neidomi tai nors komentaruose issiriaugeju ir pamatau tokiu pat imbicilu kaip as pats

  • Tai kad komentaru niekas neskaito, o komentuoja dazniausiai tie patys nieko nepasieke ir visuo pikti lochai, ubagai, bedarbiai, nedaede sliapos. Tokie yra komentatoriai, neturintys savo gyvenimo, nemokantys saves isreiksti, realizuoti pedikai.

    • Tai kam pedike komentuoji.

  • Mindaugas , tai kas esi – lochas, nedaėdęs šliapa, bedarbis, nieko nepasiekęs, nieko nemokantis, pedikas….? Nes skaitai komentarus ir komentuoji..😁

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video