Avarijos metu kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva žuvo moteris, sunkiai sužeistas vyras

 Avarijos metu kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva žuvo moteris, sunkiai sužeistas vyras

Penktadienio vakarą didelė avarija įvyko kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva. Čia susidūrė net trys automobiliai, o eismo įvykio metu žuvo moteris, buvo ir sunkiai sužeistų./Įvykio liudininkų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Penktadienio vakarą didelė avarija įvyko kelyje Jonava–Kėdainiai–Šeduva. Čia susidūrė net trys automobiliai, o eismo įvykio metu žuvo moteris, buvo ir sunkiai sužeistų. Įvykio liudininkai „Rinkos aikštei“ papasakojo, kad vaizdas įvykio vietoje buvo kraupus, taip pat žmonės klausinėjo, kodėl į įvykio vietą pirma atvyko greitoji iš Kėdainių, o ne iš Jonavos, nors Jonava yra žymiai arčiau.

Pranešė departamentas

Apie eismo įvykį informavo Lietuvos policijos departamentas. Pranešta, kad rugpjūčio 12 d. apie 19 val. 30 min. kelio atkarpoje Jonava–Kėdainiai, ties Ragožių kaimu, įvyko didelė avarija, kurios metu buvo prispaustų ir sužeistų žmonių.

Į įvykio vietą buvo pasiųsti arčiausiai tuo metu budėję policijos pareigūnai, Kėdainių rajono Pelėdnagių kaime budintys Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties medikai, Jonavos greitoji medicinos pagalba ir ugniagesiai gelbėtojai.

Pirmieji į įvykio vietą atskubėjo ugniagesiai gelbėtojai, kurie nedelsiant iš metalo laužu virtusių automobilių ėmė vaduoti žmones, po to atskubėjo medikai iš Kėdainių rajono. Kiek vėliau – ir iš Jonavos.

Įvykio liudininkų nuotr.

Teko vaduoti

Vieną vyrą ugniagesiams teko vaduoti iš sulamdyto automobilio ir perduoti medikams, dar viena moteris irgi buvo ištraukta iš metalo gniaužtų virtusio automobilio, ji buvo be gyvybės ženklų, tad čia pat vietoje buvo bandoma moterį gaivinti. Deja, bet nei ugniagesių, nei medikų pastangos moters gyvybės neišgelbėjo.

Pirminiais pareigūnų surinktais duomenimis, eismo įvykis įvyko, kuomet mikroautobusas „Ford Transit“, vairuojamas 1989 metais gimusio vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį bei pristabdžiusį automobilį „Renault Laguna“, vairuojamą 1970 metais gimusio vyro.

Po susidūrimo automobilis „Ford“ nuvažiavo nuo kelio ir apvirto, o „Renault“, išvažiavęs į priešingos krypties eismo juostą, susidūrė su iš priekio atvažiuojančiu „VW Touran“, vairuojamu 1989 metais gimusio vyro.

Išgelbėti nepavyko

Per eismo įvykį nukentėjo „Renault“ vairuotojas, kuris dėl daugybinių kūno sužalojimų paguldytas į Kauno ligoninę, bei 1969 metais gimusi keleivė, kuri nuo gautų daugybinių sužalojimų įvykio vietoje mirė.

„Rinkos aikštė“ pakalbino kraupaus įvykio liudininkus, kurie teigė, kad vaizdas įvykio vietoje buvo labai baisus, automobiliai buvo tiesiog sumaitoti.

Susidūrė net trys automobiliai, o eismo įvykio metu žuvo moteris, buvo ir sunkiai sužeistų.

Aut. past.

Sukrėtė liudininkus

„Susidūrus automobiliams matėme, kad baisiai prispaustas vyras. Jį traukė ugniagesiai, laužė duris. Po kokių 15 minučių į nelaimės vietą atvažiavo greitoji nuo Kėdainių pusės.

Gaisrininkai labai stengėsi kuo greičiau išvaduoti žmones, dirbo su įranga, pjaustė mašiną, plėšė duris.

Matėme, kaip ištraukė moterį, ją ėmė gaivinti iki atvykstant medikams.

Vaizdas buvo baisus, visame kelyje mėtėsi įvairūs daiktai, žmonių rūbai, batai, grėbliukai, kibiriukai, matyt, žmonės važiavo iš kapinių.

Įvykio vietoje buvę liudininkai piktinosi, kad Jonavos medikai tiek ilgai užtruko, pirmi atvažiavo iš Kėdainių, nors jiems kelias žymiai tolimesnis“, – žurnalistui pasakojo įvykio liudininkas Justinas Davalga.

Liudininkas Žydrūnas Pečiulaitis patvirtino, kad pirmoji į įvykio vietą atvyko greitoji iš Kėdainių.

„Smūgio būta labai stipraus. Rėžėsi visa jėga į galą, visas galas suniokotas, šonas sutrintas, nieko iš tos lengvosios neliko“, – pasakojo liudininkas.

Policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl eismo įvykio, kurio metu žuvo žmogus. Įvykio aplinkybės ir priežastys tikslinamos.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video