Avarijos metu automobilis virto metalo krūva

 Avarijos metu automobilis virto metalo krūva

Kėdainių rajone įvyko avarija, kurios metu neseniai įsigytas automobilis virto metalo laužu. Įvykio liudininkė pranešė, kad šalia kelio Truskava–Petkūnai guli apvirtęs automobilis, o prie jo vaikšto galimai sužeistas, kraujuojantis žmogus./Įvykio liudininkės nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Prieš keletą dienų Kėdainių rajone įvyko avarija, kurios metu neseniai įsigytas automobilis virto metalo laužu. Automobiliu važiavo gerai įkaušusių vyrukų kompanija, kuriems, atrodo, pats velnias pagalvę pakišo – nė vienas iš jų rimčiau nenukentėjo.

Pranešė liudininkė

Liepos 21-osios vakarą į Kėdainių rajono Truskavos seniūnijos Petkūnų kaimą skubėjo policijos pareigūnai, mat buvo gautas pranešimas apie eismo įvykį.

Įvykio liudininkė pranešė, kad šalia kelio Truskava–Petkūnai guli apvirtęs automobilis, o prie jo vaikšto galimai sužeistas, kraujuojantis žmogus.

Į įvykio vietą nedelsiant pasiųsti policijos pareigūnai ir greitosios medicinos pagalbos medikai.

Vyrai turėjo ką švęsti – neseniai buvo įsigytas automobilis, kurį avarijos metu jie ir sukūlė. Visi vyrai – Kėdainių rajono gyventojai, vieni iš Surviliškio, kiti iš Šventybrasčio ir kitų kaimų. 

Aut. past.

Pasišalino iš vietos

Atskubėję pareigūnai išsiaiškino, kad apie 19.30 val. Petkūnų kaime automobilį „Volvo“ vairavo neblaivus dvidešimtmetis vyras, kuris nesuvaldė automobilio ir nuvažiavo nuo kelio.

Įvykio vietoje šalia automobilio buvęs keleivis papasakojo, kad vyrai važiavo penkiese, tačiau po įvykio tiek vairuotojas, tiek kiti keleiviai pasišalino.

Pavyko sučiupti

Į įvykio vietą, sužinojęs apie nelaimę, atvyko ir Truskavos seniūnas Vytautas Zakaryza. Jam taip pat įvykio liudininkai pasakojo, kad matė vyrus, kurie galimai važiavo avariją patyrusiu automobiliu, žingsniuojančius kaimo link.

Galiausiai bendromis jėgomis pavyko sučiupti iš avarijos vietos pabėgusius asmenis.

Automobilio savininkas pripažino vairavęs automobilį ir pasišalinęs iš įvykio vietos. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,89 promilės.

Laukia teismas

Vyriškio vairuotas automobilis nugabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas. Gresia tūkstantinė bauda, teisės vairuoti atėmimas keleriems metams bei gali būti konfiskuotas automobilis.

Laimei, eismo įvykio metu sunkiau nesužaloti keleiviai. Kitaip vairuotojui atsakomybė būtų dar griežtesnė.

Važiavo pirkti alkoholio

Praėjus kelioms dienoms po šio įvykio „Rinkos aikštei“ pavyko pakalbinti automobilio keleivius, kurie sutiko papasakoti, kur vyko.

Vyrai dėstė, kad važiavo pirkti alkoholinių gėrimų, esą tądien išgėrė nemažai alaus, tačiau gėrimų dar trūko ir jie važiavo „dasimušti“.

Vyrai turėjo ką švęsti – neseniai buvo įsigytas automobilis, kurį avarijos metu jie ir sukūlė. Visi jie – Kėdainių rajono gyventojai, vieni iš Surviliškio, kiti iš Šventybrasčio ir kitų kaimų. 

3 Komentarai

  • Taip kaimo mužikams ir reikia.

  • Jei policija dažniau savaitgaliais užsuktu į Ažytėnų kaima, gal netyčia pagautų ir erelius pilnu pasatu žmonių kurie pastoviai girti važinėja.
    Vakar pro šalį važiavau, matėsi ryškiai neadekvatūs žmonės.

  • Volvo yra Volvo,saugiausias auto.Zinojo ką pirkti tokiems skrydžiams.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video