Automobilyje aptikta galimai narkotinių medžiagų

 Automobilyje aptikta galimai narkotinių medžiagų

Automobiliu važiavo du vyrai – patikrinus jų tapatybes nustatyta, jog tai vienmečiai 1986 metais gimę asmenys./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Rugpjūčio 4-osios vakarą Kėdainių mieste policijos pareigūnams įkliuvo du įtartini vyrai, kurie su savimi turėjo galimai narkotinių medžiagų. Pareigūnai vyrus sulaikė ir, jei paaiškės, kad medžiagos išties yra narkotinės, jiems už tai gresia atsakomybė.

Pastebėjo patruliuojant

Apie 18 val. 30 min. Kėdainių miesto Josvainių gatvėje patruliavę Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai išvydo įtartinai manevruojantį automobilį BMW.

Pareigūnams važiuojant iš paskos, minėtas automobilis įsuko į prie Kėdainių muzikos mokyklos esančią automobilių stovėjimo aikštelę.

Ten pareigūnai nusprendė atlikti automobilio ir jo ekipažo patikrinimą.

Į įvykio vietą buvo iškviestas pastiprinimas. Vairuotojas ir keleivis tyrimui dėl narkotinių-psichotropinių medžiagų vartojimo pristatyti į gydymo įstaigą.

Aut. past.

Du vyrai

Automobiliu važiavo du vyrai – patikrinus jų tapatybes buvo nustatyta, jog tai vienmečiai 1986 metais gimę asmenys.

Atliekant apžiūrą pas automobilio vairuotoją rasta galimai narkotinė medžiaga.  Tuomet į įvykio vietą buvo iškviestas pastiprinimas.

Vairuotojas ir keleivis tyrimui dėl narkotinių-psichotropinių medžiagų vartojimo pristatyti į gydymo įstaigą.

Gresia nemalonumai

Pareigūnai vyrus sulaikė ir, jei paaiškės, kad medžiagos išties yra narkotinės, jiems už tai gresia atsakomybė.

Lietuvos Respublikos Baudžiamojo kodekso259 straipsnio antroje dalyje numatyta, kad tas, kas neteisėtai gamino, perdirbo, įgijo, laikė, gabeno ar siuntė nedidelį kiekį narkotinių ar psichotropinių medžiagų neturėdamas tikslo jų parduoti ar kitaip platinti, padarė baudžiamąjį nusižengimą ir baudžiamas viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu.

5 Komentarai

  • Gaideliai ant izmenu uzsoko prakaituot pradejo susipalino zodziu robotegos

  • Nu cia piaras mandavoskes pagavo

  • Nieko gero.

  • Sakiau kad papulsit

  • Miesto atributus sulaike

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video