Automobiliu rėžėsi į daugiabučio sieną

 Automobiliu rėžėsi į daugiabučio sieną

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis „Saab“ siauruose daugiabučių namų kiemuose užvažiavo ant pėsčiųjų tako, pervažiavo gėlyną ir rėžėsi į Mindaugo gatvės 8-uoju numeriu pažymėtą daugiabutį namą.

Kėdainių mieste praėjusią savaitę įvyko eismo įvykis, kurį sukėlė garbaus amžiaus vairuotojas. Senjorui paskirta administracinė bauda, o jo suknežintas lengvasis automobilis išvežtas evakuatoriumi. Laimei, nesuvaldyto automobilio kelyje nepasipainiojo pėstieji.

Rėžėsi į sieną

Policijos pareigūnai „Rinkos aikštei“ patvirtino, jog eismo įvykis įvyko vasario 21 dieną, apie 15 val. 30 min.

Pirminiais duomenimis, lengvasis automobilis „Saab“ siauruose daugiabučių namų kiemuose užvažiavo ant pėsčiųjų tako, pervažiavo gėlyną ir rėžėsi į Mindaugo gatvės 8-uoju numeriu pažymėtą daugiabutį namą.

Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai nustatė, kad lengvąjį automobilį vairavo 1932 metais gimęs vyras.

Vairuotojas buvo blaivus, jo sveikata nebuvo sutrikusi.

Surašytas protokolas

Senjorui paskirta administracinė bauda, o jo suknežintas lengvasis automobilis išvežtas evakuatoriumi.

Senoliui, kad šis nesilaikė Kelių eismo taisyklių ir įvažiavo į penkiaaukščio namo sieną, surašytas protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 415 str. 2 d. (Transporto priemonių dalyvavimo viešajame eisme reikalavimų pažeidimas) ir 417 str. 7 d. (Kelio ženklų, žmonių vežimo reikalavimų nesilaikymas ar kitas Kelių eismo taisyklių pažeidimas).

Į įvykio vietą atskubėję policijos pareigūnai nustatė, kad lengvąjį automobilį vairavo 1932 metais gimęs vyras. Vairuotojas buvo blaivus, jo sveikata nebuvo sutrikusi.

Aut. past.

Suknežintas stipriai

Senjorui paskirta administracinė bauda, o jo suknežintas lengvasis automobilis išvežtas evakuatoriumi.

Smūgio būta stipraus, mat eismo įvykio metu stipriai sulamdytas automobilio priekis, išsiliejo techniniai skysčiai.

Laimei, nesuvaldyto automobilio kelyje nepasipainiojo pėstieji. Įvykio metu žmonės nenukentėjo.

Griežtės reikalavimai

Jau nuo kitų metų pradžios laiku nepasitikrinusieji sveikatos neteks vairuotojo pažymėjimo. Tokia tvarka labiausiai piktina senjorus.

Iki šiol gauti medicininės vairuotojo patikros pažymą buvo privalu norint įgyti teisę vairuoti. Vėliau lengvųjų automobilių bei motociklų vairuotojai sveikatą tikrintis turi kas dešimt metų, autobusų ir vilkikų – kas penkerius metus.

Su amžiumi vizitai pas gydytoją turėtų dažnėti: vairuotojams nuo 56 iki 69 metų – kartą per 5 metus, nuo 70 iki 79 metų – kartą per 2 metus, o sulaukusiesiems 80-ies – kasmet.

Tik dažnas vairuotojas į tokius reikalavimus numodavo ranka.

Nuo 2024-ųjų pradžios „Regitra“ galės matyti, ar tokia sveikatos pažyma galioja. Jei jos nebus, automatiškai nebegalios ir vairuotojo pažymėjimas – automobilį teks statyti į garažą.

7 Komentarai

  • Kad tik daugiau iš senų žmonių nulupt pinigų. Tas popierius apie sveikatą brangus. Ir prie ko būtent čia dabar rašyti? Juk padaręs avariją žmogus sveikas ir blaivus. Ko nepasakysi apie jaunuolius, kurie įvažiuoja į sienas, į stoteles, į tvenkinius ir t.t.

  • Jei galioja tokia pati to pažymėjimo tvarka,kai pačiam reikia išvardint savo ligas,nueit pas okulistę ir pas psichų daktarę atlikt atėmimo veiksmus nuo 91 iki kokių 70,tai čia juokų darbas.Tik va kaina už tą popiergalį galėtų būt mažesnė.Arba net nemokamai kaip ir važiuot Tamulio autobusais.Aha,dar perspėju ,kad pas tą niervų daktarę nesigirtumėte atsimenantys automato kariuomenėje numerį,nes ji iškart priplos klausimu ar be žmonos priminimo patys vaistus laiku išgeriate.

  • Rinkos aikštėje tiek įdomių įvykių, naujienų, viskas kas vyksta Kėdainiuose. O Kėdainių mugė laikraštyje vien politiniai straipsniai. Tai parodo požiūrį į skaitytoją. Ir kam tie laikraščiai skirti.

    • Kas kam įdomu, vieniem pink floyd kitiem zvonke.

  • Na kaip pateisinsi durnus sprendimus ti taip, o rai gal lai sveikata tikrinasi kas metus vis vairuojantys MB markės automobiliu.Nes praėjusia savaite išvažiavo Kaune prieš eismą ir deja užmušė nekaltą žmogų…

  • Man kartais du pedalai kartu spaudžiasi važiuojant žieminiais tarsi slidėmis.Labai jau mažai ten po apačia vairo vietos gerai kojai yra…Visa vigada iš to numerio tik kad drąsiai gali pritūpt esant dideliam vėjui…

  • Taip,turi būti mažesnės kainos sveikatos patikrai.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video