Autobusą galite vertinti ir jūs! (su fotogalerija)

 Autobusą galite vertinti ir jūs! (su fotogalerija)

Jau keletą dienų Kėdainių miesto bei rajono gatvėmis rieda žemagrindis autobusas „VDL Berkhof Ambassador“. Šias autobusas akcinėje bendrovėje „Kėdbusas“ užsibus vos keletą savaičių, nes nenorėdama pirkti „katės maiše“ bendrovė šį autobusą gavo nemokamai išmėginti ir įvertinti. Tiesa, autobusą galės vertinti ne tik vairuotojai, autobusų mechanikai, bet ir patys keleiviai!

„Šis autobusas nėra nupirktas. Mes jį paėmėme pabandymui. Visiškai nemokamai. Šis autobusas yra iš Olandijos. Jis kapitališkai suremontuotas, jo salonas sutvarkytas, švarus, patogus. Jis patogus keleiviams, nes yra žemagrindis. Jo kaina yra patraukli, bet mes prieš įsigydami norime jį patikrinti – pažiūrėti kaip jis tinka ne tik mums (techniškai – aut. past.), bet ir keleiviams. Mums svarbūs ir keleivių atsiliepimai“, – pabrėžė bendrovės komercijos direktorius Vygantas Vanagas.

[#gallery=460#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video