Atviras šulinys kėlė pavojų

 Atviras šulinys kėlė pavojų

Šalia Šėtos 91 namo esantis šulinys jau uždengtas. Tiesa, žmonių teigimu, ne pirmą kartą. Uždengtas jis buvo ir anksčiau, tik kažkas dangčius vis nuima / Socialinio tinklo nuotr.

Eglė KUKTIENĖ

Kėdainių mieste prie Šėtos gatvės 91 numeriu pažymėto namo jau ne vienerius metus kėpso atviras šulinys. Anksčiau buvęs ne toks gilus, ne per seniausiai jis įgriuvo. Gyventojai tikina skundęsi dėl šulinio ir seniūnijai, ir „Kėdainių butams“ ir krašto politikams, tačiau reikalai pajudėjo tik po skundo viešoje erdvėje.

Nuomonės išsiskyrė

Socialiniame tinkle šulinio nuotraukomis pasidalinęs kėdainiškis užvirė gana plačią diskusiją apie tai, kas turėtų šiuo pavojingu objektu pasirūpinti.

Vieni barėsi, kad valdžia daug metų nesugeba sutvarkyti sąlyginai nedidelės problemos, kiti savo ruožtu gėdino namo gyventojus – esą nejau jie patys negalėję per tiek metų pridėti rankos ir uždengti šulinį taip, kad į jį neįkristų netoliese žaidžiantys vaikai.

„Pranešta ir seniūnui, ir savivaldybei, ir butų ūkiui, Štelmokaitė buvo, ir tai aprodyta…

Patys buvo gyventojai primetę lentų, bet jos dingusios. 

Aš juk sakau, buvo kreiptasi ir į seniūną, pati esu kalbėjusi, buvo atvažiavusi kažkokia komisija, aptarinėjo apie šią bėdą prieš kelis metus, bet begalė metų šis šulinys atviras.“, – rašė Modesta.

„Jeigu kas ir įkris tai ir išlips, vis tiek pusė šulinio šiukšlių primėtyta ir kas kaltas – valdžia ar gyventojai to namo? Juk 91 namas ten švaruoliai, angeliukai visi“, – sakė Aistė.

Uždengė

Paskambinus į Kėdainių miesto seniūniją paaiškėjo, kad šulinys jau uždengtas. Tiesa, seniūnas teigė neprisimenantis, ar kažkada anksčiau kas nors yra dėl to šulinio jam skambinęs.

Neaišku kieno

„Tas šulinys ne toks gilus buvo. Šiemet kažkas apačioje įgriuvo, jis pasidarė gilus.

andėme ieškoti, kam tas šulinys priklauso, bet nei viena iš tarnybų neprisipažino. 

Panašu, kad šulinys niekieno, tad spręsime, kaip jį panaikinti, kažkuo užpilsime ir sutvarkysime viską“, – žadėjo miesto seniūnas Algirdas Krivičius. 

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video