Atsitrenkė į elektros skydinę ir pasišalino iš įvykio vietos

 Atsitrenkė į elektros skydinę ir pasišalino iš įvykio vietos

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado apgadintą elektros skydinę/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Savaitgalį vienas neblaivus ir beteisis vairuotojas Kėdainių rajone sukėlė eismo įvykį ir pasišalino, tačiau netrukus buvo surastas. Taip pat policijos pareigūnai išaiškino ir dar du neblaivius vairuotojus – vieną automobilio, kitą – dviračio. Specialių policijos reidų savaitgalį mūsų mieste ir rajone vykdyta nebuvo.

Avarija įvyko ryte

Lapkričio 20 dienos rytą, po 8 valandos, Bendrasis pagalbos centras sulaukė pranešimo, kad Kėdainių rajono Krakių seniūnijos Meironiškių kaimo Senojoje gatvėje įvyko eismo įvykis, kurio metu automobilis „Audi“ atsitrenkė į elektros skydinę ir pasišalino iš įvykio vietos. 

Žmonės pranešė, kad įtariamasis vairuotojas gali būti neblaivus. Į įvykio vietą išsiųstas arčiausiai budėjęs policijos pareigūnų ekipažas.

Pavyko surasti

Į nurodytą vietą atvykę pareigūnai rado apgadintą elektros skydinę. 

Netrukus jiems pavyko nustatyti ir surasti automobilį vairavusį vairuotoją. 

Pasirodo, automobilį vairavo neblaivus ir teisės vairuoti neturintis 38-erių metų vyras. Jam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,80 promilės. 

Vyras pareigūnams prisipažino nesuvaldęs automobilio „Audi“, atsitrenkęs į elektros skydinę ir pasišalinęs iš įvykio vietos. 

Teks atsakyti

Vairuotojui iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas. 

Automobilis „Audi“ evakuatoriumi išgabentas į policijos saugomų automobilių aikštelę. 

Teismas vyriškiui gali ne tik skirti piniginę baudą, tačiau ir konfiskuoti automobilį. Vairuotojui teks atlyginti ir elektros tinklų operatoriui padarytą materialinę žalą.

Kiek vėliau

Beje, tą pačia dieną, tik kiek vėliau – apie 16 valandą – gretimame Dovydiškių kaime pareigūnai išaiškino ir dar vieną neblaivų vairuotoją. 

Nustatyta, kad automobilį „BMW“ vairavo neblaivus  41-erių metų vyras. Jam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,16 promilės. 

Šiam vairuotojui taip pat iškelta baudžiamoji byla, jo laukia teismas. 
Ir dviratininkas

O dieną prieš tai pareigūnams įkliuvo ir neblaivus dviratininkas. 

55-erių metų vyras apie 10 valandą buvo sustabdytas Pelėdnagių seniūnijos Medekšių kaime. Dviračio vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,82 promilės. Jam paskirta administracinė bauda, o dviratį namo teko parsivaryti pėsčiomis. 

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video