Atnaujintas į turgų vedančių laiptų apšvietimas

 Atnaujintas į turgų vedančių laiptų apšvietimas

Neseniai baigti Kėdainių miesto centre esančių laiptų apšvietimo atnaujinimo darbai. Į centrinę miesto Janušavos aikštės turgavietę vedantys laiptai nuo šiol bus apšviesti šiuolaikiškais LED šviestuvais.

Senuosius šviestuvus jau buvo laikas keisti

Rangos darbus minėtoje vietoje atliko kėdainiečių įmonė UAB „Elektros verslas“. Jos vadovas Arūnas Rabačauskas paaiškino, kad darbus atlikti buvo būtina, mat senieji šviestuvai paseno ne tik fiziškai, bet ir morališkai.

„Teko keisti ne tik šviestuvus, bet ir atramas. Tai reiškia, kad visiškai naujai įrengėme tris atramas, sumontavome šviestuvus. Šiuo metu apšvietimas jau veikia. Jis užsidega lygiagrečiai su visu kitu miesto apšvietimu, minėti laiptai yra visiškai apšviečiami“, – paaiškino rangovų atstovas.

Laiptų apšvietimas yra šiuolaikiškas – LED technologijų. Šie šviestuvai ne tik atrodo estetiškiau, bet ir yra kur kas taupesni, praktiškesni, ilgaamžiškesni.

Aut. past.

Įrengė šiuolaikišką apšvietimą

Vadovas patikino, jog laiptų apšvietimas yra šiuolaikiškas – LED technologijų. Šie šviestuvai ne tik atrodo estetiškiau, bet ir yra kur kas taupesni, praktiškesni, ilgaamžiškesni.

„Palaipsniui mieste visur bus tik toks apšvietimas. Seniau būdavo natrio lempų apšvietimas, bet jis yra brangesnis, tos lempos naudojo daugiau elektros energijos. Dabar viskas daroma šiuolaikiškai“, – dėstė A. Rabačauskas.

3 Komentarai

  • Naktį į turgų niekas neina , eilinis pinigų plovimas ir tiek . Turim kietą merą .

  • Nė velnio tie ledai ar tos kitos lempos ilgiau nelaiko.Vonioj nespėju lupinėt ir keisti.Nesakau ,kad ir tos anksčiau girtos filipsinės ilgaamžės.Va sovietinės,pravda 25 vatų,tos tai žibėdavo metų metais sandėliukuose ar koridoriuose.Gal kad jas mažai junginėdavo…

  • Kaži kada bus atstatytas Respublikos g. apšvietimas, kaip įjungė taupymo rėžimą taip ir taupom, nors visam mieste kur jau šviečia tai ir šviečia visi šviestuvai. Na o gal čia jau ne miestas ir valdininkai negyvena.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video