Atnaujintas Devynduonių maršrutas

 Atnaujintas Devynduonių maršrutas

Keleivių pageidavimu nuo šių metų birželio 26 dienos, šeštadieniais, jau atnaujintas keleivių važiavimas maršrutu ,,Kėdainiai – Devynduoniai“ / D. Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Atėjus vasarai ir prasidėjus moksleivių atostogoms kasmet yra keičiami ir autobusų maršrutai. Paprastai vasarą sumažėja autobusų reisų į miestelius ir kaimus, tačiau padaugėja reisų į sodus.

Tačiau būna atvejų, kai autobusų maršrutai atnaujinami ir keleivių prašymu.

Paprašė gyventojai

Į Kėdainių rajono savivaldybę bei keleivių pervežimu Kėdainių mieste ir rajone užsiimančią bendrovę „Kėdbusas“ kreipėsi Kėdainių rajono gyventojai, kurie prašė, kad būtų atnaujintas panaikintas važiavimas maršrutu Nr. 56 ,,Kėdainiai – Devynduoniai“.

Žmonės teigė, kad šiuo maršrutu keliaudavo ne tik Devynduonių gyventojai, tačiau nuolat naudodavosi ir Surviliškio, Sirutiškio, Kalnaberžės, Pakruostės, Lažų, Miegėnų ir dar daugybės mažesnių kaimelių gyventojai.

Žmonės šiuo autobusu pasiekdavo ne tik miesto centrą, parduotuves, turgavietes, bet ir gydymo įstaigas.

Paprastai vasarą sumažėja autobusų reisų į miestelius ir kaimus, tačiau padaugėja reisų į sodus.

Aut. past.

Atsižvelgė į prašymą

Į žmonių prašymą buvo atsižvelgta. Bendrovė „Kėdbusas“ informavo, kad keleivių pageidavimu nuo šių metų birželio 26 dienos, šeštadieniais, jau atnaujintas važiavimas maršrutu minėtu maršrutu.

Autobusas iš Kėdainių autobusų stoties iki Devynduonių važiuoja 5.25 val. ir 15.10 val., iš Devynduonių – 6.25 val. ir 16.16 val. Iki Surviliškio – 12.15 val., iš Surviliškio – 13.20 val.

Skaičiuoja keleivius

Dažnai žmonės teiraujasi, kodėl vienu ar kitu maršrutu važiuoja didelis arba mažas autobusas. Pasirodo, kad taip yra todėl, kad bendrovė „Kėdbusas“ siekia dirbti kuo efektyviau, todėl nuolat stebi ir analizuoja keleivių srautus. Pagal keleivių kiekį ir sprendžiama, kokio dydžio autobusas važiuoja konkrečiu maršrutu.

Mažieji autobusai, arba kitaip sakant mikroautobusai važiuoja tais maršrutais, kuriuose keleivių srautai nėra labai dideli. Juose įrengta iki 20 vietų keleiviams. Tokios transporto priemonės pilnai patenkina keleivių poreikius ne tik miesto, bet ir kai kuriuose kaimo maršrutuose.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video