Atnaujinamas Respublikos gatvės apšvietimas

 Atnaujinamas Respublikos gatvės apšvietimas

Į Kėdainių miesto Respublikos gatvę jau vežamos naujos apšvietimo stulpų atramos, mat netrukus šioje daugiabučių namų mikrorajono gatvėje bus keičiama pasenusi apšvietimo sistema. Apšvietimo atnaujinimo darbus žadama pabaigti dar šiemet.

Visoje gatvėje

Apšvietimo sistema bus atnaujinta visoje gatvėje – pastatyti net 28 apšvietimo stulpai, sudėtas LED apšvietimas. Bus apšviesta tiek gatvė, tiek šalia jos esantis pėsčiųjų takas. Darbai vyks nuo J. Basanavičiaus ir Respublikos gatvių sankryžos iki Liaudies ir Respublikos gatvių sankryžos. Darbus vykdys Kauno įmonės „Vyteda“ darbuotojai. Atnaujinti apšvietimą šioje gatvėje reikėjo, nes stulpai buvo seni, surūdiję, viduje esantys kabeliai sutrūkinėję.

Atnaujintas ir kitur

Neseniai nauji šviestuvai įsižiebė ir Kėdainių miesto Kruopinių gatvėje. Taip pat prieš porą mėnesių  apšvietimas atnaujintas ir Rasos gatvėje nuo J. Basanavičiaus ir Rasos gatvių sankryžos iki Rasos ir A. Kanapinsko gatvių ribos, ties parduotuve „Iki“. Šioje gatvėje apšvietimo klausimas buvo itin opus, nes būtent šia gatve nemažai vaikų iš autobusų stoties keliauja į ugdymo įstaigas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video