Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, ketvirtadieniui

 Astrologinė prognozė vasario 9-ajai, ketvirtadieniui

Piqsels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Šiandien gali tekti megzti pažintis, aiškintis nesusipratimus, tarpininkauti ar bylinėtis. Bendrų reikalų turintys žmonės reikalaus konkretumo, aiškumo. Jeigu turite teisinių klausimų, pravartu pasikonsultuoti.

JAUTIS. Gali būti, kad sudarysite ilgalaikę sutartį, susitarsite dėl įsidarbinimo, mokymų, vykimo į konferenciją ar stažuotę, finansavimo ar kt. Rimtos pastangos turėtų duoti gerų rezultatų.

DVYNIAI. Šiandien neblogų rezultatų žada tai, kas susiję su reklama, pedagogika, kūrybine veikla. Galite susitarti dėl finansinės paramos, investicijos. Seksis bendrauti su augančia karta, lavinti, mokyti.

VĖŽYS. Nenusivilsite rezultatais, jeigu šiandien teks rūpintis nuosavybės reikalais, šeimos verslu ar jos gerove, tarpininkauti ar susirasti reikalingus tarpininkus. Šiandien norėsis pagerinti gyvenimo sąlygas.

LIŪTAS. Šiandien galite tikėtis gerų žinių, pasiūlymų. Naudos žada trumpa kelionė, komandiruotė, reklama, žiniasklaidos dėmesys ar pan. Seksis pasinaudoti informacija bei ją gauti, skleisti.

MERGELĖ. Į gera turėtų pakrypti verslo reikalai arba aktualaus projekto eiga. Regis, sulauksite vilčių teikiančių rezultatų. Ypač nersitės iš kailio, jeigu rūpinatės vaiko, mylimo žmogaus gerove.

SVARSTYKLĖS. Energetiškai stipri diena. Jeigu turite konkrečių praktinių planų, turėtų pavykti juos įgyvendinti. Rinkitės statyti, o ne griauti, nes sulauksite bumerango atgal.

SKORPIONAS. Tikriausiai kils slaptų svajonių bei minčių, kaip jas įgyvendinti. Viena idėja gali būti ypač stipri ir reali. Galima nauda iš konfidencialių susitarimų, svetimų paslapčių išsiaiškinimo.

ŠAULYS. Iš pažįstamo asmens ar draugo gauta informacija turėtų paglostyti savimeilę ar suteikti praturtėjimo vilčių. Panašiai pasijusite ir sulaukę kolektyvinio palaikymo aktualiu klausimu.

OŽIARAGIS. Šiandien būsite nusiteikę imtis nelengvų darbų. Tikėtini rimti pokalbiai su viršininkais, užsakovais, tiekėjais. Tai gana palankus metas sudaryti ilgalaikes sutartis.

VANDENIS. Šiandien būsite veiklūs, energingi. Geriau seksis, jeigu laikysitės darbo tvarkos bei saugos taisyklių, profesinės etikos. Galite sulaukti informacijos, kuri padės pirmyn pastūmėti kiek įstrigusį reikalą.

ŽUVYS. Būsite linkę labiau pasikliauti kitais žmonėmis ar kolektyvu nei savo jėgomis. Tikriausiai su kitų žmonių pagalba sugebėsite susitvarkyti aktualų finansinį ar kitokį reikalą.

Vasario 9-oji – Tarptautinė odontologų diena.

* Šv. Apolonija laikoma odontologų globėja, todėl per jos varduves, vasario 9 d., švenčiama Tarptautinė odontologų diena. Šv. Apolonija gyveno III a. Aleksandrijoje (Egipte). Dėl tikėjimo Kristumi buvo nukankinta, išraunant visus dantis. Mirė sudeginta ant laužo. Iš pradžių ji buvo laikoma dantų skausmą kenčiančiųjų globėja, o XVIII a. garsaus prancūzų chirurgo-odontologo P. Fušaro iniciatyva pradėta laikyti odontologų globėja. P. Fušaras siekė, kad sugedę pacientų dantys būtų ne šalinami (tai buvo įprasta tais laikais), bet gydomi ir atkuriami.

Vasario devintoji, ketvirtadienis – 40-oji metų diena (ketvirtoji 6-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 325 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Algė, Apolonija, Erika, Erikas, Joviltas, Marijus, Odeta;

rytoj: Aušra, Eiva, Elvyra, Elvyras, Gabrielius, Girvilas, Girvilė, Girvyda, Girvydas, Scholastika, Skolastika;

poryt: Adolfas, Algenė, Algenis, Algirda, Algirdas, Aumantas, Aumantė, Dovilė, Kertautas, Kertautė, Kervainas, Kervydas, Liucijus.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 07.56, leidžiasi 17.11. Dienos ilgumas – 09.15.

Šiandien – šeštoji Mėnulio pilnaties diena.

Saulė Vandenio ženkle.

Protingos mintys:

„Verčiau išmintingo barimas negu kvailio gyrimas“ (Lietuvių patarlė).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video