Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, antradieniui

 Astrologinė prognozė rugsėjo 19-ajai, antradieniui

Piqsels.com nuotr.

ELTOS inf.

AVINAS. Jeigu manote, kad pavyks lengvai išgarsėti ar praturtėti, tai iš tokių svajonių gausis tik muilo burbulas. Nepalanki diena pinigų skolinimuisi ir finansinėms, seksualinėms avantiūroms.

JAUTIS. Šiandien bus gausu susitikimų, pokalbių, o galbūt ir malonių ar nemalonių staigmenų. Būtų gerai, kad savo norus bei siekius derintumėte su kitų. Be draugiško susitarimo įstrigsite vietoje.

DVYNIAI. Teks įtemptai dirbti ar mokytis, o jėgų, optimizmo turėsite nedaug. Regis, trikdysis jūsų darbotvarkė arba kiti planai. Gali suneraminti darbo arba medicininiai rezultatai, artimo žmogaus situacija ar kt.

VĖŽYS. Netikėtumų gali kilti kelionėje arba jų pateiks draugai, gerbėjai ar vaikai. Pasistenkite objektyviai vertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Pernelyg nepirškite savo požiūrio aplinkiniams, neatviraukite.

LIŪTAS. Žmonės, kurių palaikymo tikitės, gali paprasčiausiai jumis manipuliuoti. Kita vertus, jūsų pretenzijos į lengvą naudą, įvairius patogumus, modernią aplinką gali būti kiek nerealios, trikdančios tarpusavio supratimą su artimaisiais, partneriu.

MERGELĖ. Galite sėkmingai tvarkyti dokumentus, publikuoti straipsnius, imti bei teikti interviu, megzti ryšius ir pan. Stenkitės būti objektyvūs, siekite konkretumo. Nederėtų skleisti gandų bei naiviai pasitikėti kitais. Saugokitės sukčių, vagių.

SVARSTYKLĖS. Tikriausiai susidomėsite pinigų investavimo, skolinimosi galimybėmis, lizingu. Galbūt įsigysite, parduosite, iš(si)nuomosite ar įkeisite nekilnojamąjį turtą. Kitiems gali atrodyti, kad tuo pažeidžiate kažkieno interesus.

SKORPIONAS. Galite pakliūti į situaciją, kurioje turėsite ginti savo ar artimųjų interesus, teises arba konkuruoti. Jeigu nieko nedarysite, veikiausiai tiesiog užleisite laimėjimo galimybę konkurentui, oponentui.

ŠAULYS. Jums gali tekti aiškintis dėl paskleistų gandų, iškraipytos informacijos ar pan.. Regis, jūsų argumentai skambės neįtikinamai. Savo teisumą ir kompetenciją pavyks įrodyti tik faktais patvirtinus savo žodžius. Neneškite šeiminių paslapčių į viešumą.

OŽIARAGIS. Šiandien jums galva gali apsisukti nuo įvairios informacijos, reklamos vilionių, prieštaringų pasisakymų bei kontaktų gausos. Tikrinkite faktus, neskleiskite gandų.

VANDENIS. Kažkokie įvykiai gali užklupti jus nepasiruošusius. Jeigu naudojotės savo padėtimi siekdami tam tikrų tikslų, tai gali iškilti į viešumą. Lengva apsirikti susigundžius finansinėmis, turtinėmis avantiūromis arba jomis apkaltinus kitus.

ŽUVYS. Gana lengvai pasiduosite tų asmenų įtakai, kurių ideologija jums atrodo priimtina, nors yra nelogiška ar nemorali. Arba patys mėginsite rasti lengvatikių, manipuliuoti jais.

Rugsėjo devynioliktoji, antradienis – 262-oji metų diena (pirmoji 38-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 103 dienos.

Savo vardadienius šiandien švenčia Arnulfas, Giedrė, Girvinas, Vytė, Vilhelmina, Vilė;

rytoj: Andriejus, Eustachijus, Fausta, Tautgirdė, Vainoras;

poryt: Mantrimas, Mantrimė, Mantvilas, Mantvilė, Manvilas, Manvilė, Matas, Nijolė, Viskintas, Viskintė.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 06.56, leidžiasi 19.29. Dienos ilgumas – 12.33.

Šiandien – ketvirtoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Mergelės ženkle.

Protingos mintys:

„Kai nereiški gyvenimui jokių pretenzijų, tai viskas, ką tik gauni, yra dovana“ (Erichas Marija Remarkas).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video