Asfaltuoja gatves

 Asfaltuoja gatves

Į Kėdainių miesto Babėnų kvartalo žvyruotas gatves pamažu atkeliauja asfalto danga. Jau baigti šio kvartalo Draugystės gatvės rekonstrukcijos darbai/ D. Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Po nuolatinių gyventojų prašymų bei skundų, pramintų kelių į savivaldybę, pagaliau į Kėdainių miesto Babėnų kvartalo žvyruotas gatves pamažu atkeliauja asfalto danga. Jau baigti šio kvartalo Žilvičių ir Draugystės gatvių rekonstrukcijos darbai. Netrukus darbai prasidės ir Saulėlydžio gatvėje.

Didelis dėmesys

„Iš tiesų didelis dėmesys skiriamas gatvių su žvyro dangos būklės gerinimui. Ypatingas dėmesys yra skiriamas žvyruotų gatvių asfaltavimui.

Šias metais daug darbų atlikta Babėnuose.

Ten jau užbaigta Žilvičių gatvė, dabar baigiami darbai Draugystės gatvėje. Čia išlietas asfaltas toje atkarpoje, kuri buvo likusi neasfaltuota. Žinoma, buvo sutvarkyti visi pagrindai, įrengti kelio bortai, šaligatviai. Dabar visa gatvė atnaujinta, padengta nauja asfalto danga“, – kalbėjo Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius.

Parengiamieji darbai

Šiais metais vyks ir parengiamieji darbai Saulėlydžio gatvės asfaltavimui. Planuojama, kad ši gatvė bus išasfaltuota per trejus metus.

„Sutartis jau yra pasirašyta, viskas numatyta. Kodėl per trejus metus? Nes ši gatvė yra gan ilga, tad darbai bus vykdomi dalimis“, – informavo seniūnas.

Kreipėsi ne kartą

Babėnų kvartalo gyventojai dėl gatvių asfaltavimo ne kartą kreipėsi į Kėdainių rajono savivaldybę, jų gatves ne kartą apžiūrėjo ir meras Valentinas Tamulis. Jis ne kartą klausėsi gyventojų nusiskundimų ir pritarė, kad šias gatves būtina rekonstruoti.

„Turbūt niekam ne paslaptis, kad babėniškiai labai laukė šių gatvių tvarkymo darbų. Labai džiaugiuosi, kad pagaliau jie vyksta. Vienos gatvės jau sutvarkytos, dar viena bus tvarkoma“, – kalbėjo pats ne kartą vykdomus darbus apžiūrėjęs Kėdainių rajono meras V. Tamulis.

3 Komentarai

  • Kodėl per trys ,o ne per penkmetį.Peteletku-dosročno.

  • Iš tuščio į kiaurą. Kiek kartų apie tas pačias gatvės Bynas jau gyrėsi! Gal jau pasigirkit kai padarysit. Per du metus realiai dar neturite kuom girtis, nes nieko nepadarėt!

  • Kiek kartų jau klausėm ir buvo pažadėta, bet niekaip nesuprantam, kodėl nepabaigiama tvarkyti Kosmonautų gatvės akligatvių, pvz. kur yra viename akligatvyje namai Nr. 37,39,41,43,45,47 ir dar keli akligatviai. Tai ką, čia kitokie žmonės gyvena? Ar tik parodomosiose centrinėse gatvės dalyse reikia atlikti darbus?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video