Ar verta nuomotis mikroautobusą su vairuotoju?

 Ar verta nuomotis mikroautobusą su vairuotoju?

Mikroautobusas – tai erdvi transporto priemonė, skirta 8-20 keleivių (yra modelių su 23 sėdimomis vietomis). Todėl šis variantas idealiai tinka ekskursijoms, kolektyvinei turistinei kelionei ar darbo susitikimams organizuoti. Yra įvairių modifikacijų dėl salono išdėstymo, įrangos, todėl priklausomai nuo tikslų ir finansinių galimybių pasirenkamas tinkamas variantas. Vairuotojo paslaugos nuomojantis mikroautobusą – tai patogi kelionė, kai atsakomybė už maršruto laikymąsi perkeliama vairuotojui. Tačiau ar mikroautobuso nuomos su vairuotoju paslauga tikrai verta turistų ir verslininkų dėmesio? Reikia atidžiai susipažinti su visais niuansais.“

Naudojimosi nuomos paslaugomis privalumai

Mikroautobuso nuomą su vairuotoju galite užsisakyti palankioje įmonės atnbusrent.lt interneto svetainėje, kurioje yra daugybė automobilių, įvairių pagal kainą, talpą, markę ir modelį. Specialistai patars visais klausimais ir parinks pagrindinius reikalavimus atitinkantį variantą.

Kokie yra mikroautobuso su vairuotoju nuomos privalumai?

 1. Patyręs ir kompetentingas vairuotojas, kuris sudarys maršrutą atsižvelgdamas į kliento pageidavimus.
 2. Vairuotojo kvalifikacija garantuoja vežimo saugumą, nepriklausomai nuo kelionės sudėtingumo.
 3. Visi automobiliai yra techniškai tvarkingi, todėl nesuges pačiu svarbiausiu momentu.
 4. Interjeras nuolat tikrinamas, remontuojamas ir restauruojamas, kad keleiviams būtų sukurta palanki aplinka.
 5. Galima pasirašyti sutartį bet kokiam nuomos laikotarpiui, atsižvelgiant į kliento pageidavimus.
 6. Galite vežtis didelį kiekį bagažo, nes jam skirtas atskiras skyrius.
 7. Optimali nuomos kaina – ši paslauga kainuoja pigiau nei naudojimasis keleiviniu transportu, pavyzdžiui, įprastu taksi.
 8. Tvarkaraštis ir maršrutas aptariami individualiai su vairuotoju, jei ketinama ilgalaikė nuoma.
 9. Teikiamas platus paslaugų asortimentas, įskaitant automobilines kėdutes mažiems vaikams.

Kompetentingas ir subalansuotas požiūris į mikroautobuso nuomą su vairuotoju – tai patogių sąlygų sudarymas bet kokioms kelionėms. Nepamirškite svarbių rekomendacijų dėl transporto priemonės pasirinkimo ir naudojimo.

Kas įskaičiuota į mikroautobuso nuomos kainą?

Kas įskaičiuota į mikroautobuso su vairuotoju nuomos kainą? Populiarus klausimas, kurį reikia atidžiai apsvarstyti, nes kiekvienas klientas turi savų pageidavimų.

 • Patogus, puikios būklės mikroautobusas;
 • mandagus ir paslaugus vairuotojas;
 • neribotas nuomos laikotarpis – priklauso nuo kliento galimybių ir poreikių;
 • salono švara, jaukumas, visiškas techninis visų apšvietimo prietaisų, kištukinių lizdų (jei jie yra automobilyje) tvarkingumas;
 • Keleivių draudimas – avarijos atveju išmokama kompensacija.

Tai gera ir saugi transporto rūšis, kuria naudojantis galima organizuoti keleivių ir krovinių-keleivių pervežimus bet kokiais atstumais. Patyręs vairuotojas sugeba sukurti patogumą keleiviams gerai apgalvotu maršrutu, eismo taisyklių laikymusi.

Kada reikia išsinuomoti mikroautobusą?

Mikroautobusų nuoma yra gana populiari paslauga. Joje dera salono erdvumas, aukštos kokybės įranga ir priimtina kaina. Tai puikus sprendimas tiems, kurie planuoja vestuvių šventę, grupinę kelionę į parodą, konferenciją, ekskursiją ir kitus renginius. Yra daugybė situacijų, kai mikroautobuso su vairuotoju nuoma padėjo išspręsti keleivių vežimo problemas:

 • vežant grupę žmonių į verslo kelionę, į darbo susitikimus;
 • įmonių ar šeimos atostogos gamtoje;
 • įmonės kelionė į vietinį kurortą arba į kitus miestus;
 • organizuoti įmonės specialistų pristatymą į gamybą ar biurą.

Priklausomai nuo mikroautobuso eksploatacijos būdo parenkama modifikacija, techniniai parametrai, vidaus įranga. Siūlomi įvairūs nuomos su vairuotoju modeliai, todėl visos tikėtinos problemos pašalinamos. Atsižvelgimas į pagrindinius kliento pageidavimus yra abipusiai naudingo bendradarbiavimo, kai abi pusės bus patenkintos, pagrindas.

Mikroautobusas nuo seno naudojamas kaip patogi transporto priemonė grupinėms kelionėms, todėl, kad kelionė būtų maloni, reikėtų apgalvotai pasirinkti markę ir modifikaciją, vairuotojo paslaugas. Teisingiausias sprendimas bus kreiptis į specializuotas įmones, kurios šiuo atveju turi daug patirties, įgūdžių ir žinių, o tai svarbu potencialiems klientams.

Kad kelionė būtų maloni ir atpalaiduojanti, rekomenduojama kreiptis į įmonę ATN BUS RENT. Vadybininkas atsakys į visus klausimus ir suteiks išsamią konsultaciją dėl automobilių parko, automobilio būklės, kainos ir kitų klausimų.

2 Komentarai

 • Ypač patrauklu dėl to ,kad mikrpoautobusai išnomuojami veltui(tiesiog taip „nerašoma“ straipsnyje t.y. nieko neparašyta apie norą ir jo kiekį užsidirbti .

 • Sutariate gaut komfortišką transportą,o kelionės laikui atėjus atvažiuoja sena lupena su paaiškinimu,kad va paskutinę minutę atsitiko autobusio gedimas ir jie štai priversti mažumą pakeist susitarimo sąlygas.Na,o kadangi žmonės susirinkę su savo manta,kur dėsies-lipa šust į transportą,kuriame nėra kondicionieriaus.Apie naudojimąsi tualetu autobuse nesvajokite,vanduo arbatai ar kavai iš žalėsiais apaugusių kanistrų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video