Apvogė išardę mūrinę sieną: nuostoliai siekia tūkstančius

 Apvogė išardę mūrinę sieną: nuostoliai siekia tūkstančius

Vagys į garažų masyve esantį mūrinį garažą brovėsi ne per vartus, bet per kitą garažo pusę – galinę sieną. Po vieną plytą sienoje išardę skylę, jie pateko į patalpas ir iš jos pavogė ten laikytus brangius dviračius./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ketvirtadienio rytą Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas žiniasklaidai pranešė, kad Kėdainiuose įvykdyta vagystė, kurios nuostoliai siekia tūkstančius eurų, kai vagys į mūrinį garažą pateko ne tik numušę vartelių spyną, bet išardę plytų mūro sieną. Per skylę sienoje jie pagrobė brangius dviračius.

Padaryta žala siekia daugiau kaip 5 tūkst. eurų

Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai trečiadienio vakarą pradėjo ikiteisminį tyrimą po to, kai tą pačią dieną, apie 16 val., į juos kreipėsi apvogtas pilietis.

Žmogus paaiškino pastebėjęs, kad iš jo garažo, esančio Kęstučio gatvės garažų masyve, pavogti penki dviračiai. Beje, nukentėjusysis informavo, jog vagystė galimai įvykdyta naktį iš antradienio į trečiadienį, o padarytą turtinę žalą jis vertina 5 300 eurų.

Iki garažo vagys priėjo vadinamais tarp garažų esančiais priešgaisriniais praėjimais, kurie yra uždaryti./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Pasinaudojo priešgaisriniais išėjimais

Beje, šios vagystės detalės nustebino net ir visko mačiusius policijos pareigūnus. Vagys į garažų masyve esantį mūrinį garažą brovėsi ne per vartus, bet per kitą garažo pusę – galinę sieną.

Vagystės detalės iš ties stebina. Kęstučio gatvėje yra tiek daugiabučių, tiek individualių namų, o vagims išdaužyti sieną reikėjo nemažai laiko. Stebina, kaip niekas nieko negirdėjo, nematė. Manoma, jog vagys darbavosi įrankiu, panašiu į perforatorių.

Aut. past.

Po vieną plytą sienoje išardę skylę, jie pateko į patalpas ir iš jos pavogė ten laikytus brangius dviračius.

Iki garažo vagys priėjo vadinamaisiais tarp garažų esančiais priešgaisriniais išėjimais, kurie yra uždaryti, o ant vartelių pakabintos spynos. Būtent viena spyna ir buvo numušta.

Kiek laiko daužė sieną?

Vagystės detalės išties stebina. Kęstučio gatvėje yra tiek daugiabučių, tiek individualių namų, o vagims išdaužyti sieną reikėjo nemažai laiko. Stebina, kaip niekas nieko negirdėjo, nematė.

Ant vartelių pakabintos spynos. Būtent viena spyna ir buvo numušta./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Manoma, jog vagys darbavosi įrankiu, panašiu į perforatorių.

Beje, vienas iš vagių tikrai nebuvo stambus, mat skylė sienoje nėra didelė, vagiui greičiausiai teko pavargti, kol įlindo ir iškėlė dviračius. Manoma, kad vagystė buvo planuota, ją atliko bent du asmenys. Galimai vagys žinojo, kur einą ir ką vogs.  

2 Komentarai

  • vagių reikia ieškot arba to dviratisto draugų tarpe,arba kas neseniai pas jį ko nors cekavinosi.Neatmestintina,kad galėjo būt ir liberastų vadas Masiulis,jei pavogta virš 5000.

  • Ar dviratukai vaikiški, jeigu pro tokią mažą skylutę išnešė?

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video