Aptarė verslo augimo galimybes Kėdainiuose

 Aptarė verslo augimo galimybes Kėdainiuose

Asociatyvi Unsplash.com nuotr.

Kėdainių bendradarbystės centre „Spiečius“ vyko Inovacijų agentūros renginys „ES finansavimas: investuok į verslo augimą Kėdainiuose“.

Renginį atidarė ekonomikos ir inovacijų viceministrė Ieva Valeškaitė. Ekonomikos ir inovacijų ministerijos vyriausiasis patarėjas Aurimas Antanaitis pristatė 1 mlrd. vertės planą Lietuvos ekonomikai stiprinti. Taip pat supažindino renginio dalyvius su ES investavimo kryptimis ir kodėl jos svarbios.

Inovacijų agentūros Investicijų vertinimo vadovė Gintarė Kuncaitytė kalbėjo apie ES finansavimo galimybes verslui, kokių papildomų naudų verslui suteikia investicijos į inovacijas.

Inovacijų agentūros Proveržio sričių departamento atstovė Mingailė Binkauskaitė papasakojo apie mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) komercializacijos naudas, pristatė lengvatas, taikomas MTEP projektus vykdančiam verslui bei pasidalino patarimais, kaip deklaruoti dokumentus, norint jomis pasinaudoti.

Vėliau agentūros Investicijų valdymo departamento mokslo ir inovacijų skyriaus vadovė Inga Lukošiūnaitė pristatė galimybes mokslinių tyrimų ir eksperimentinės veiklos projektams, o jos kolega Valdas Maksvytis papasakojo, kokios yra finansavimo galimybės įmonių tinklaveikai.

Renginį organizavo Inovacijų agentūra. Jo partneris – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Kėdainių filialas.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video