Antrajame rinkimų ture iš anksto balsavo 4,21 proc. kėdainiečių

 Antrajame rinkimų ture iš anksto balsavo 4,21 proc. kėdainiečių

BNS Vyginto Skaraičio nuotr.

BNS, VRK inf.

Per tris išankstinio balsavimo dienas savo valią merų rinkimų antrajame ture šalyje pareiškė kiek daugiau nei 83 tūkst. arba 6,25 proc. rinkėjų. Kėdainiuose balsavo 1 661 rinkėjas arba 4,21 proc. rinkėjų, rodo penktadienį paskelbti Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) duomenys.

Pirmajame rinkimų ture iš anksto balsavo kiek daugiau – 1 764 arba 4,48 proc. kėdainiečių.

Balsavimas iš anksto tiesiogiai renkant merus antrajame ture prasidėjo antradienį ir baigėsi ketvirtadienį. Pagrindinė rinkimų diena yra sekmadienis.

Kovo 19-ąją, sekmadienį, rinkėjai savo pilietinę valią pareikšti kviečiami į savivaldybės rinkimų apylinkes, kurios darbą pradės 7 ir baigs 20 valandą vakaro.

Dalyvauti balsavime gali tik rinkėjai, gyvenamąją vietą deklaravę savivaldybėse, kuriose vyksta antrasis turas, tačiau iš anksto pareikšti valią buvo galima balsuojant visose savivaldybėse įrengtose balsavimo vietose.

VRK primena, kad svarbiausias rinkėjo dokumentas einant balsuoti yra asmens dokumentas: Lietuvos Respublikos pasas, asmens tapatybės kortelė. Taip pat tinka ir kiti Lietuvos Respublikoje išduoti dokumentai, kuriuose yra rinkėjo nuotrauka ir asmens kodas: vairuotojo pažymėjimas, pensininko pažymėjimas, diplomatinis pasas ir pan. 

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video