Ant šaligatvio užvažiavo vengdamas susidūrimo su traktoriumi

 Ant šaligatvio užvažiavo vengdamas susidūrimo su traktoriumi

Vilkikas, vengdamas susidūrimo su traktoriumi, nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies, užvažiavo ant šaligatvio, išvertė ten stovėjusius buitinių atliekų konteinerius ir sustojo/ Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

„Rinkos aikštė“ rašė apie liepos 1-osios popietę Dotnuvos miestelyje įvykusį pavojingą incidentą, kurio metu vilkikas užvažiavo ant šaligatvio ir išvertė buitinių atliekų konteinerius.

Vilkiko vairuotojas kreipėsi į redakciją ir nusprendė papasakoti daugiau šio įvykio detalių. Jis paaiškino, kad ant šaligatvio užvažiavo ir konteinerius išvertė bandydamas išvengti susidūrimo su traktoriumi.

Nuo važiuojamosios dalies

Eismo įvykis įvyko apie 13 valandą Vytauto gatvėje. Vilkikas „SCANIA“  kelio vingyje nuvažiavo nuo važiuojamosios kelio dalies, užvažiavo ant šaligatvio, išvertė ten  stovėjusius buitinių atliekų konteinerius ir sustojo.

Didžiulį trenksmą išgirdę vietos gyventojai išbėgo laukan. 

Apie įvykusią avariją policijos pareigūnus pirmasis informavo pats vilkiko vairuotojas, tačiau vietiniai nepatikėjo jo žodžiu ir dar kartą skambino į policiją. 

Atvykę policijos pareigūnai patikrino vilkiko vairuotoją alkotesteriu, šis parodė nuliukus. Vairuotojas buvo blaivus, nors gyventojai teigė manantys priešingai.

Aiškinti neprivalo

Žmones įsiutino tai, kad vilkiko vairuotojas jiems sakė esąs girtas, tačiau tai, pasirodo, tebuvo pokštas.

Į redakciją atvykęs vilkiko vairuotojas Stasys paaiškino, kad vietos gyventojams ataskaitos teikti neprivalo, o tai ką jis jiems pasakė, yra tik jo reikalas.

„Aš jiems aiškintis neprivalau. Aš jiems nieko išvis neprivalau sakyti. Ką norėjau, tą sakiau. Aš juk pats išsikviečiau policiją.

Noriu tik pasakyti, kad aš išvengiau didelės nelaimės. 

Priešais mane važiavo traktorius su padargais, kurie išlindo į priešpriešinę eismo juostą, aš neturėjau kur dėtis, užvažiavau ant šaligatvio.

Žmonėms bandžiau aiškint, bet jie nenorėjo manęs klausyt, todėl ir pasakiau, kad esu išgėręs, nors buvau blaivas“, – paaiškino ilgametis vairuotojas.

Žmonės piktinosi  

Į redakciją atvykęs vilkiko vairuotojas Stasys paaiškino, kad vietos gyventojams ataskaitos teikti neprivalo, o tai ką jis jiems pasakė yra tik jo reikalas

aut. past.

Tuo metu vietos gyventojai piktinosi. Jie kalbėjo, jog nedaug trūko, kad vilkikas būtų įvažiavęs į jų kiemus. Žmonės dėkojo likimui, kad tuo metu pėsčiųjų takeliu nėjo žmonės, mat incidentas galėjo baigtis kur kas liūdniau.

1 Komentaras

  • Pasenusios naujienos

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video