Aksesuarų derinimas prie aprangos: patarimai vestuvių viešniai

 Aksesuarų derinimas prie aprangos: patarimai vestuvių viešniai

Vestuvės – pati svarbiausia šventė įsimylėjusios poros gyvenime. Į ją susirenka artimiausi giminaičiai, draugai, kolegos. Svečiams, ne ką mažiau tenka sukti galvas, kaip gražiai pasipuošti į artimų žmonių šventę, tad štai keletas patarimų šventės viešnioms, kaip derinti įvairias aprangos detales.

Nebijokite aksesuarų

Nebijokite įvairių aksesuarų, ypač jei ruošiatės į šventę, kurios aprangos kodas– kokteilinė apranga. Galite eksperimentuoti bei rinktis įdomesnius aksesuarus, nes juvelyriniai dirbiniai išties gali labai papildyti net ir paprastą suknelę. Papuošalų sluoksniavimas, jei tinkamai stilizuotas, taip pat atrodys labai dailiai, pavyzdžiui, jei vilkėsite suknelę atvirais petukais, segėkite 3-4 grandinėles bei apyrankes.

Šventės draugė – delninukė

„Black tie“ aprangos kodas visuomet įsivaizduojamas su juoda delnine, o štai kokteilinis įvaizdis – su kitokių spalvų, blizgančiu aksesuaru, kuris tampa puikia įvaizdžio dalimi. Vestuvėms prie jūros rinkitės šviesių, kreminių spalvų delninę, nes tokia derės prie šventės vietos.

Tinkama avalynė ir priedai

Silikoninės padų bei užkulnio pagalvėlės, pleistrai – būtini kiekvienos šventės atributai. Jie padeda ne tik „nutrinimų“ atvejais, bet ir leidžia patogiai šokti šokių aikštelėje, kad batelyje neslystų pėda. Todėl šios smulkmenos – būtinybė. Be jų išeiti iš namų – prastas sprendimas.

Į pagalbą – „Pinterest“

Normalu, kad kiekvienai moteriai dažnai pristinga idėjų kaip pasipuošti ar papildyti įvaizdį, todėl čia bene geriausias pagalbininkas – „Pinterest“. Čia rasite visko: nuo karališkosios šeimos narių įvaizdžių iki Holivudo žvaigždžių ant Raudonojo kilimo aprangos idėjų. Taip pat šiame puslapyje pamatysite daugybę populiariausių mados tendencijų, vestuvinių bei proginių suknelių pavyzdžių.

Kokteilinis aprangos stilius

Net jei esate pakviesta į kokteilinio aprangos kodo šventę, nebūtina rinktis suknelės iki žemės, tačiau būtina atrodyti puošniai. Per trumpos suknelės, džinsai, sportiniai bateliai – tikrai ne viena tokiai temai. Jei nesinori suknelės, galima rinktis kombinezoną ar struktūruotą švarką, dailią palaidinę bei kostiumines kelnes. Žinoma, taip pat aukštakulnius ir dailius aksesuarus.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video