„Atžalyno“ gimnazijos bėgikai neužleido lyderių pozicijos

Vakar „Gegučių“ parke varžėsi Kėdainių rajono bendrojo ugdymo mokyklų bėgikų komandos. Kroso estafečių varžybose rungėsi 18 komandų.

Pirmą kartą varžybos buvo organizuojamos 2 amžiaus grupėms – gimusiems 2002 m. ir jaunesniems bei 2001 m. gimusiems ir vyresniems mokiniams.

Vyresniųjų grupėje nugalėtojais tapo „Atžalyno“ gimnazijos mokiniai. Antrąją vietą iškovojo Krakių M. Katkaus, trečiąją – Šviesioji gimnazija.

Tarp jaunesniųjų sportininkų greičiausi buvo „Ryto“ progimnazijos, antroje vietoje liko LSU „Aušros“ progimnazijos, trečioje – Krakių M. Katkaus gimnazijos sportininkai.

Kaimo pagrindinių mokyklų komandos išsirikiavo tokia tvarka: Truskava, Miegėnai, Dotnuva, Labūnava.
Greičiausi „Atžalyno“ gimnazijos ir „Ryto“ progimnazijos bėgikai startuos gegužės 5 dieną vykstančiose Lietuvos mokyklų žaidynių kroso estafečių finalinėse varžybose.