Nuo Kėdainių arenos nuomos mokesčio atleista ūkininkų sąjunga
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje apsvarstytas sprendimo projektas, kuriuo siūlyta atleisti Lietuvos ūkininkų sąjungą nuo mokesčio už Kėdainių arenos nuomą. /A. Barzdžiaus/„Rinkos aikštės” archyvo nuotr.
Kėdainių rajono savivaldybės tarybos posėdyje apsvarstytas sprendimo projektas, kuriuo siūlyta atleisti Lietuvos ūkininkų sąjungą nuo mokesčio už Kėdainių arenos nuomą. Lengvata prašyta tradiciniam renginiui „Metų ūkis“, kuris vyko 2026 m. vasario 5–6 dienomis.
Arena neteks tūkstančių eurų
Lietuvos ūkininkų sąjunga į savivaldybę su oficialiu prašymu kreipėsi šių metų sausio 7 d. Prašyta leisti nemokamai naudotis Sveikatingumo ir sporto centro patalpomis, kuriose vyks paruošiamieji darbai bei pagrindinis renginys.
Lengvatos buvo prašoma atsižvelgiant į renginio reikšmę žemės ūkio sektoriui, viešąjį interesą bei savivaldybės siekį remti bendruomenei svarbias iniciatyvas.
Organizacija krašto politikų pritarimu bus atleista nuo 3,28 tūkst. eurų mokesčių, kuriuos būtų turėjusi susimokėti Kėdainių areną valdančiam Kėdainių sporto centrui.





























3 Komentarai
O tai kiek savivaldybė netektų lėšų,jei ūkininkams sumokėtų už sniego išvežimą nuo gatvių?
o kiek turetu sniego isvesti uz keliu sugadinima vasara ka dalbajobe
VARGŠAMS MILIJONIERIAMS ŪKININKAMS PADEDA TAPTI MILIJARDIERIAIS