Žemaitės gatvės gyventojai nuo gaisro gelbėjosi patys

 Žemaitės gatvės gyventojai nuo gaisro gelbėjosi patys

Šį kartą prisvilusį puodą nuo dujinės viryklės nukėlė pats savininkas, specialiųjų tarnybų pagalbos neprireikė./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Trečiadienį prieš pietus Žemaitės gatvėje esančio 24-uoju numeriu pažymėto penkiaaukščio daugiabučio namo laiptinėje pasklido aitrus dūmų kvapas, žmonės įtarė, kad viename iš butų eilinį kartą kilo gaisras. Šį kartą prisvilusį puodą nukėlė pats savininkas, specialiųjų tarnybų pagalbos neprireikė.

Uždūmintas butas ir laiptinė

Po vienuoliktos valandos daugiabučio namo gyventojai ėmė skambinti vieni kitiems, eiti į laiptinę, mat tiek jų butuose, tiek laiptinėje sklido aitrus dūmų kvapas.

„Man parašė kaimynė iš viršaus, nes pirma jos butą uždūmino. Visa laiptinė buvo pilna dūmų. Supratome, kad ir vėl kilo gaisras pas mūsų „legendinį“ trečiojo aukšto kaimyną.

Pamatėme, kad šis lauke vaikšto ir pakvietėme jį. Jis pats nukėlė nuo dujinės prisvilusį puodą su maistu. Pats vėl vėdino patalpas.

Visa laiptinė ir vėl prasmirdusi. Aiškina jis, kad užkaitė maistą ir išėjo, pamiršo. Jam tai eilinis nuotykis, o mums, kaimynams, didžiausias košmaras.

Nežinome, kada jis daugiabutyje ir vėl sukels gaisrą“, – susisiekę su „Rinkos aikštės“ žurnalistu pasakojo namo gyventojai.

Minėtą butą visos Kėdainių specialiosios tarnybos jau žino mintinai. Jo gyventojas taip pat yra jiems puikiai pažįstamas – visuomet atsiprašo, visuomet atsisako bet kokios pagalbos. 

Aut. past.

Butą ir jo šeimininką tarnybos žino

Beje, minėtą butą visos Kėdainių specialiosios tarnybos jau žino mintinai. Jo gyventojas taip pat yra jiems puikiai pažįstamas – visuomet atsiprašo, visuomet atsisako bet kokios pagalbos.

Į šį butą visos tarnybos skubėjo visai neseniai – prieš savaitę.

Visos tarnybos ten lėkė praėjusio pirmadienio vakarą. Tąkart gyventojai paaiškino, jog pradėjus sklisti dūmams bandė belstis į duris, tačiau jų niekas neatidarė.

Šeimininkas buvo nekalbus

Visgi pareigūnams prisibelsti pavyko ir bute gyvenantis vyras pravėrė buto duris.

Patekus į butą paaiškėjo, kad ant viryklės prisvilo gaminamas maistas, todėl butas ir buvo uždūmintas, dūmai sklido ir į laiptinę bei kaimyninius butus.

Ugniagesiai pravėrė buto langus, išvėdino patalpas.

Bute buvo ir šeimininkas, kuris nebuvo labai kalbus.

Vyras tiesiog sėdėjo, buvo prisikvėpavęs dūmų. Jis atsisakė bet kokios pagalbos ir paaiškino, jog tiesiog puode prisvilo gaminamas maistas.

Gelbsti kaimynų budrumas

Šis butas ir jame gyvenantis asmuo puikiai žinomas specialiųjų tarnybų darbuotojams.

Vien praėjusiais metais į tą patį butą ugniagesiai lygiai dėl tos pačios priežasties skubėjo du kartus.

Pernai vyras išgėręs gaminosi maistą ir užsnūdo. Tuomet šis ir užsidegė.

Specialistai šį vyrą vadina tikru laimės kūdikiu, nes tik žmonių budrumas jį jau trečiąkart per dvejus metus išgelbėjo nuo mirties.

1 Komentaras

  • tam laimės kūdikiui.Benkartas jis…

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video