Vogdamas kurą, apvogė ir vaikus: padėkite surasti nenaudėlį

 Vogdamas kurą, apvogė ir vaikus: padėkite surasti nenaudėlį

B. Oškinio vaikų aviacijos akademijos kieme apsilankė vagis, kuris išsiurbė iš kieme buvusio krovininio automobilio visą kuro likutį./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Naktį iš ketvirtadienio į penktadienį Lietuvos neformaliojo vaikų švietimo centro Broniaus Oškinio vaikų aviacijos akademijos, esančios adresu Birutės g. 2, Kėdainiai, kieme apsilankė vagis, kuris išsiurbė iš kieme buvusio krovininio automobilio visą kuro likutį. Nors nuostoliai finansiškai nėra labai dideli, tačiau vaikų ugdytojai bei pareigūnai labai norėtų vagiui pažiūrėti į akis, mat jis, vogdamas kurą, apvogė ir vaikus. Todėl šiam reikalui reikalinga visų kėdainiečių pagalba.

Ketino vykti į Vilnių

B. Oškinio vaikų aviacijos akademija turi eskadrilių po visą Lietuvą, bet pagrindinės dirbtuvės ir akademiją jungiantis centras įsikūręs Kėdainiuose.

„Penktadienį turėjome Vilniaus eskadrilės vaikams nuvežti po žiemos suremontuotą sklandytuvą,  tačiau, užvedęs automobilį pamačiau, kad bakas tuščias.

Džiaugiamės tik, kad iš vakaro nepripylėme pilno bako – nuostoliai būtų didesni“, – kalbėjo vairuotojas Romualdas Alminas.

„Mes labai džiaugiamės, kad atėjęs antrą kartą, tu neberadai ko nusiurbti ir tikimės, kad tau nuo to vaikščiojimo prakiurs batai!“ – vagiui linkėjo aviacijos akademijos kolektyvas.

Aut. past.

Apvogė vaikus

Akademijos darbuotojai skaudu ne tiek dėl nuostolių, kiek dėl supratimo, kad kažkas atėjęs naktį apvogė vaikus, o Vilniaus eskadrilei teko ilgiau laukti sklandytuvo.

„Kiekvienas akademijai skirtas euras investuojamas į vaikų mokymą ir to mokymo gerinimą, tad norėčiau pažiūrėti tam žmogui į akis, nes jis vogė ne tik kurą, jis apvogė vaikus.

Prašome gyventojų nelikti abejingais ir, jei pastebėjote gegužės 5 d. naktį, 00.12 val., žmogų, judantį nuo Birutės gatvės Vidūno gatve arba Vidūno gatvėje priparkuotą automobilį – pranešti mums arba policijai bendruoju pagalbos telefonu 112“, – kalbėjo ir į neabejingus kraštiečius kreipėsi akademijos vedėja Kristina Virgayle.

Įsliūkino į kiemą

Aviacijos akademijos vaizdo stebėjimo kamerų duomenimis, vagis į kiemą įsliūkino 23.29 val. Pavogęs kuro vagis pasišalino iš teritorijos.

23.57 val. vagis sugrįžo į kiemą ketindamas įsipilti dar kuro. Tačiau to padaryti jam daugiau nepavyko.

00.12 val. vagis jau ėjo nuo Birutės gatvės Vidūno gatve nešdamas pilną kanistrą.

„Mes labai džiaugiamės, kad atėjęs antrą kartą, tu neberadai ko nusiurbti ir tikimės, kad tau nuo to vaikščiojimo prakiurs batai!“ – vagiui linkėjo aviacijos akademijos kolektyvas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video