Visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“ apžvelgė šių metų darbus (GALERIJA)

 Visuomeninis judėjimas „Mūsų krašto sėkmei“ apžvelgė šių metų darbus (GALERIJA)

Ketvirtadienio vakarą visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ nariai rinkosi į tradicinį susitikimą, kurio metu buvo apžvelgti šios organizacijos per metus nuveikti darbai, įveikti iššūkiai bei aptarti būsimi planai.

Per 400 narių vienijančiam krašto visuomeniniam judėjimui šie metai buvo itin darbingi bei pasižymėjo sparčiu augimu ir sėkminga veikla.

„Kiekvienais metai rengiame ataskaitinį šventinį vakarą, kurio metu aptariame tų metų nueitą kelią, padarytus darbus, pasidžiaugiame vieni kitais, apgalvojame, ką veiksime ateinančiais metais.

Šie metai judėjimui „Mūsų krašto sėkmei“ buvo tikrai labai sėkmingi. Šiandien jau turime 420 narių, ir tai yra skaitlingiausia Kėdainių rajono visuomeninė organizacija, o taip pat viena didžiausių rajoninio lygmens visuomeninių organizacijų Lietuvoje.

Šiemet mūsų organizacija labai susitelkė, išryškėjo jos branduolys, augo žmonių aktyvumas.

Esame atvira organizacija, mūsų narių nuomonės atviros, jų yra daug, tad ir diskusijos vyksta labai karštos, tačiau visada išlaikome kultūringą bendravimą, pasitikėjimą ir pagarbą kiekvieno nuomonei.    

Labai džiaugiamės šiemet galėję suteikti pagalbą 65 kraštiečiams, ištiktiems bėdos. Įvykdyti net keletą bendruomenėms svarbių projektų, vienas jų – Tėvelio Stanislovo religinių knygų bibliotekos įrengimas Dotnuvos vienuolyne. 

Produktyviai dirbome savivaldoje, užbaigėme bei pradėjome nemažai visam Kėdainių rajonui svarbių propjektų.

Neabejoju, kad ateinančiais metais judėjimo veikla taip pat plėsis bei toliau augsime“, – sako visuomeninio judėjimo „Mūsų krašto sėkmei“ narė Nijolė Naujokienė

[#gallery=2251#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video