Vilainių parke jau veikia fontanai

 Vilainių parke jau veikia fontanai

Šiuokart juos paleisti buvo susivėlinta dėl ilgapirščių išpuolio, po kurio seniūnijai teko taisyti visą elektros tiekimo sistemą.

„Fontanus prie seniūnijos bei prie Vilainių kryžkelės planavome įjungti žymiai anksčiau. Tuomet, kai pagerėjo orai, bet dėl ilgapirščių darbelių fontanus galėjome įjungti tik prieš keletą dienų. Į elektros skydinę buvo įsibrovę vagys, kurie išdraskė visus laidus, sugadino sistemą. Mūsų energetikas ilgai dirbo, vėl vykdėme viešuosius pirkimus ir tik tada fontanai buvo sutaisyti.
Dabar jie veikia, tad kviečiame ne tik vilainiečius, bet ir kėdainiečius bei miesto svečius užsukti į prie mūsų seniūnijos esantį parką, mėgautis nuostabiu parko vaizdu, klausytis medžių ošimo, fontano čiurlenimo ir paukščių giesmių.

Dabar nupjauta žolė, apgenėti medžiai, viskas labai gražu“, –  džiaugėsi ir žmones į Vilainius kvietė šios seniūnijos seniūnas Antanas Bružas.
Vilainių seniūnas vis tik labai stebėjosi ilgapirščių bukumu, naivumu ir kvailumu.

„Lįsti į elektros skydinę, ją išlaužti, ištraukioti laidus, juos nupjauti… Čia reikia būti labai kvailam. Nežinau, kas tai padarė, bet, manau, kad tai tikrai nemąstantis žmogus. Ir ne vien dėl to, kad sugadino fontano sistemą, o todėl, kad lįsti į elektros skydinę juk yra labai pavojinga. Galėjo juk ir elektra jį nutrenkti. Nesuprantu aš tokių žmonių… Na, bet yra kaip yra“, – atsiduso A. Bružas ir pridūrė, jog tikisi, kad dabar viskas bus gerai ir žmonės visą vasarą vėl galės mėgautis gražiaisiais Vilainių fontanais.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video