Vidury baltos dienos Kėdainiuose padurtas vyras

 Vidury baltos dienos Kėdainiuose padurtas vyras

Asociatyvi BNS nuotr.

Sekmadienio įvykiai Kėdainiuose priminė kriminalinio filmo scenarijų – pasivaikščioti su vaiku vidury dienos išėjusi moteris išgirdo pagalbos šauksmą ir pamatė sukniubusį kraujuojantį vyrą. Netrukus paaiškėjo, kad vyrui durta peiliu, o jį sužalojo visiškai nepažįstamas asmuo. Įtariamojo ieško policija.

Moteris iškvietė pagalbos tarnybas

Nelaimėlį moteris išvydo ir jo pagalbos šauksmą išgirdo P. Lukšio gatvės vieno daugiabučio kieme. Priėjusi arčiau ji pamatė, kad vyras gausiai kraujuoja, tačiau ar kraujas plūsta iš sėdimosios dalies, ar iš pilvo, nebuvo aišku.

Moteris nedelsdama surinko Bendrojo pagalbos centro numerį 112. Į įvykio vietą buvo pasiųsti greitosios medicinos pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

Nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau tikroji konflikto kylimo priežastis nėra aiški. Jei pasitvirtins įtarimai, jei kaltinimas nebus perkvalifikuotas, įtariamajam dėl viešosios tvarkos pažeidimo gresia net laisvės atėmimas.  

Aut. past.

Sužeistojo draugai atrodė girti

Kol moteris kalbėjo telefonu su pagalbos tarnybomis, prie sužeisto vyro priėjo ir draugai. Visi asmenys atrodė stipriai neblaivūs. Jie ėmė raginti moterį kviesti pagalbą, nors ji jau buvo ją iškvietusi ir ekipažai jau skubėjo į pagalbą.

Į įvykio vietą atskubėję medikai sužeistą vyrą nedelsiant išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių.

Į įvykio vietą atskubėję medikai sužeistą vyrą nedelsiant išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Policija ieško įtariamojo

Policijos departamentas pranešė, jog pirminiais duomenimis tądien tarp vyrų konfliktas įvyko apie 14 val. 50 min. Per konfliktą nepažįstamas vyras sužalojo neblaivų 30-metį vyrą.

Nukentėjusiajam nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,97 promilės. Suteikus medicinos pagalbą ligoninėje, nukentėjusysis gydomas ambulatoriškai. Jo gyvybei pavojus negresia, sužalojimas paviršutiniškas.

Pareigūnai pradėjo įtariamojo paiešką. Nepatvirtintais liudininkų duomenimis, iš įvykio vietos jis galėjo išvažiuoti juodos spalvos automobiliu.

Pirminiais duomenimis, konfliktas įvyko netoli parduotuvės esančiame kieme, o vyrai išėjo iš už prekybos centro. Į įvykio vietą atskubėję medikai sužeistą vyrą nedelsiant išgabeno į Kėdainių ligoninės Skubiosios pagalbos-priėmimo skyrių.

Aut. past.

Konflikto priežastis – neaiški

Tiesa, nors pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo, tačiau tikroji konflikto priežastis nėra aiški. Jei pasitvirtins įtarimai, jei kaltinimas nebus perkvalifikuotas, įtariamajam dėl viešosios tvarkos pažeidimo gresia net laisvės atėmimas.  

Baudžiamajame kodekse numatyta, kad tas, kas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

3 Komentarai

  • Rašo,kad gali buti net laisvės atemimas.Tai čia turėtu buti minimum,o ne „gali buti“.

  • o ne kaip kiaulė,,padurtas“?Dūrėjas irgi nekantrus,nepalaukė sutemų.

  • jau nelaukia sutemu,bado pijokus bet ne adatos brolius

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video