Vilkikas rėžėsi į lengvąjį automobilį, kuriuo važiavo estų šeima (FOTOGALERIJA)

 Vilkikas rėžėsi į lengvąjį automobilį, kuriuo važiavo estų šeima (FOTOGALERIJA)

„Via Balticoje“ susidūrė vilkikas ir lengvasis automobilis, nukentėjo du žmonės./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Antradienį priešpiet gausios specialiųjų tarnybų pajėgos skubėjo į mirties keliu pramintą „Via Balticą“, mat buvo gautas automatinis pranešimas iš automobilio, jog įvyko avarija.

11 val. 41 min. Bendrasis pagalbos centras sulaukė automatinio „eCall“ pranešimo iš automobilio apie galimai įvykusį eismo įvykį. 

Automobilio salone niekas nekalbėjo, girdėjosi vaikų verksmas.

Automatiškai nustatytas adresas – Kėdainių rajonas, Nociūnų kaimas, Vandžiogalos gatvė. 

Į įvykio vietą skubiai pasiųstas Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pirmasis ir antrasis skyriai, du greitosios medicinos pagalbos medikų ekipažai, policijos pareigūnai.

Atvykus priešgaisrinėms gelbėjimo pajėgoms buvo susidūręs Estijoje registruotas lengvasis automobilis „Škoda Superb“ ir Makedonijoje registruotas vilkikas „Volvo FH SK177TS“. 

Vilkiką vairavo vyras, jis avarijos metu nenukentėjo.  Tuo metu lengvuoju automobiliu vyko šeima su mažamečiais vaikais.

Prispaustų žmonių jame nebuvo. Sužeisti du lengvojo automobilio keleiviai, medikai juos skubiai išvežė į gydymo įstaigą.

Gelbėtojai atjungė automobilių akumuliatorius.

Panaudojus buksyravimo lyną lengvasis automobilis patrauktas į šalikelę. 

Ant važiuojamosios kelio dalies apie 3 m² plote išsiliejęs aušinimo skystis nuplautas vandeniu ir nušluotos automobilių duženos. 

Pirminiais duomenimis, abiejų transporto priemonių vairuotojai buvo blaivūs.

Lengvojo automobilio vairuotojas pasakojo, kad važiuojant kelyje pastebėjo kliūtį – sprogusios vilkiko padangos atplaišas, tuomet jis ėmė stabdyti.

Tuo metu į lengvojo automobilio galą ir rėžėsi vilkikas. Smūgio būta stipraus. Stipriai apgadintas ne tik lengvasis automobilis, bet ir vilkikas.

Įvykį tiria Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Daugiau detalių apie įvykį ir sužalotų asmenų sveikatos būklę rasite „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video