„Via Balticoje“ susidūrė vilkikas, mikroautobusas ir visureigis

 „Via Balticoje“ susidūrė vilkikas, mikroautobusas ir visureigis

Nuvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, jog susidūrė autobusiukas „Renault“, vairuojamas 64-erių metų vyro, vilkikas, vairuojamas 62-ejų vyro, ir visureigis BMW X5, vairuojamas 26-erių metų vyro./Genutės Jocienės nuotr.

www.rinkosaikste.lt

Penktadienio pavakarę Kėdainių rajone įvyko didelė avarija, kurios metu susidūrė trys transporto priemonės, buvo paralyžiuotas eismas kelyje A8.

Bendrasis pagalbos centras 16 val. 26 min. gavo pranešimą, kad kelyje Panevėžys–Aristava–Sitkūnai (atkarpoje tarp Lančiūnavos ir Būdų) susidūrė 3 transporto priemonės. Pranešta, kad yra nukentėjusių žmonių.

Į įvykio vietą išskubėjo policijos pareigūnai, greitosios medicinos pagalbos medikai ir ugniagesiai gelbėtojai.

Nuvykus specialiosioms tarnyboms paaiškėjo, jog susidūrė autobusiukas „Renault“, vairuojamas 64-erių metų vyro, vilkikas, vairuojamas 62-ejų vyro, ir visureigis BMW X5, vairuojamas 26-erių metų vyro.

Medikai į gydymo įstaigą skubiai išgabeno mikroautobuso vairuotoją.

Kelias A8 buvo uždarytas apie valandą laiko, pareigūnai nukreipė eismą ties Aristava ir Truskava. Eismas buvo uždarytas, kol evakuatorius pašalino sudaužytus automobilius.

Įvykį tiria ir jo aplinkybes aiškinasi Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai.

Daugiau apie nelaimę skaitykite „Rinkos aikštės“ laikraštyje.

5 Komentarai

  • Aisku kaltas X“as,bet daug kas sakys,kad seniams ne vieta uz vairo.

  • Senas arklys gal ir negiliai(negreitai važiuoja)aria,bet vagos(eismo) negadina,kaip kai kurie jauni varjotai (nevisi).

    • Iš galo važiavau ir papuolė į.Arba pats dalba…,arba nesuprantamai parašei

  • Nesamoningas kelias, turetu but lenkimo juostos padarytos kas kazkiek km. tada nebutu jokiu avariju. Dabar jei ir randi tarpa iseini ant lenkimo, o prieki plastikiniu kuolu prikalta. Niekur europoje ner tokiu keliu kaip lietuvos balvonu zemeje

  • Jaunas vairuotojas 😁😁 Dalbajobai jus, iš galo važiavau vilkiko. Koks iksas kaltas, ką čia pezat nesąmones

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video