„Veiduose“ – gyvenimą keičiantys atradimai

 „Veiduose“ – gyvenimą keičiantys atradimai

Šeštadienį Kėdainių krašto televizijoje – nauja gyvenimo būdo laida „Veidai“. Šįsyk pokalbiai suksis apie gyvenimą pakeitusius prisilietimus prie baltojo molio ir sėkme pribloškusį išskirtinį užmojį.

Pokyčius atnešė keramika

Princesių, karūnų, gėlių, šviesaus džiugesio ir užmerktų akių rojus – taip pasijunti atsidūręs Jurgitos Grigarienės keramikos dirbtuvėse, kurias menininkė visai neseniai baigė įrengti antrajame savo namo aukšte.

Kai Jurgita pradėjo lankyti keramikos pamokas, ji nemanė, kad darbas su baltuoju moliu taip užburs ir visiškai pakeis kasdienybę.

„Visada žavėjausi keramikos dirbiniais, bet niekad nemaniau, kad ir pati galėčiau tokių sukurti, – senas mintis šį vakarą laidoje išduos pašnekovė. – Vis tik šiandien esu be galo laiminga, nes su kūryba prasidėjo nepaprastai įdomus gyvenimo etapas.“Aplinkiniams atrodžiusi neįtikėtina idėja įkurti šunų viešbutį Viltei Liaugminaitei pasiteisino su kaupu.

Utopinės idėjos sėkmė

Kraštietei Viltei Liaugminaitei pradėjus pasakoti apie idėją įkurti šunų viešbutį, aplinkiniai tik kraipė galvas. Vargu ar nors vienas išties tikėjo tokios provincijoje, regis, utopinės idėjos sėkme.

Vis tik rizika atsipirko – vos prieš keturis mėnesius rajono Kėbonių kaime duris atvėręs šunų viešbutis jau tituluojamas moderniausiu Baltijos šalyse.

Kėdainių krašto televizijos laida „Veidai“ šeštadieniais, 19 val.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video