Vasario 21-osios, trečiadienio, horoskopas: kokia bus ši diena?

 Vasario 21-osios, trečiadienio, horoskopas: kokia bus ši diena?

Piqsels.com nuotr.

Karolina Konopackienė (ELTA)

AVINAS. Šiandien nukreipkite savo dėmesį į šeimą, artimuosius, vaikus. Jei vakarui suplanavote susitikimą su draugais, ėjimą į renginį, varžybas ar pan., pažadėkite ir savo artimiesiems šį tą įdomaus.

JAUTIS. Visus reikalus, reikalaujančius aktyvumo, komunikavimo, informacijos, suskubkite daryti iš pat ryto. Popiet leiskite pailsėti savo kūnui ir sielai, pasirūpinkite savimi, namais, šeima.

DVYNIAI. Iš ryto neblogai seksis su nekilnojamuoju turtu, statybomis, prekyba susiję reikalai. Vakare pabūkite artimų žmonių draugijoje, o jeigu bendrausite su žaviais nepažįstamaisiais, nepraraskite apdairumo.

VĖŽYS. Būsite nusiteikę tvarkyti verslo reikalus, pakreipti juos reikiama vaga. Viską apskaičiavę, galite pastebėti, kad reikalas nebeatrodo toks naudingas, koks atrodė iš pirmo žvilgsnio. Bus apmaudu, jei netyčia prasitarsite apie tai, ką derėjo nutylėti.

LIŪTAS. Šiandien nenuobodžiausite, jei užsiimate menu, labdara, gydymo veikla. Visgi galite pasijusti nekaip dėl intrigų, svetimų problemų ar negalavimų. Galbūt kils įtarimų, kad galėjote kažkuo užsikrėsti.

MERGELĖ. Šiandien svarbiausia nepersidirbti, visur jausti saiką, protingai subalansuoti darbo ir poilsio laiką. Intuicija padės atskirti grūdus nuo pelų, o gera vaizduotė – išplėtoti bet kokį sumanymą.

SVARSTYKLĖS. Būsite nusiteikę demonstruoti kūrybingumą, politikuoti, ieškoti bendraminčių, susitikti su draugais, gerbėjais, atverti širdį meilei. Situacija atrodys palanki. Aklai nepasikliaukite šiuo įspūdžiu – ne visi tokie geranoriški, kokie atrodo.

SKORPIONAS. Tikėtinas reikšmingas susitikimas, dalykinis vizitas. Regis, galite šiek tiek pasigailėti dėl viešo pasisakymo, sudėtingo įsipareigojimo ar bereikalingų išlaidų.

ŠAULYS. Regis, labai domėsitės studijų, kultūros, politikos klausimais. Galite gauti svarbią žinią arba sulaukti svečio iš toli. Neskubėkite atvirauti su bet kuo, rinkitės patikimus pašnekovus.

OŽIARAGIS. Tikėtini rūpesčiai, susiję su finansais, nekilnojamuoju turtu. Kai ką pavyks išspręsti, tačiau nesijausite stabiliai. Atrodys, kad situacija gali tuoj pasikeisti. Jeigu ieškote darbo ar rėmėjų, galite gauti pranešimą.

VANDENIS. Šiandien sulauksite daugiau dėmesio iš kitų žmonių. Būsite linkę jais labai pasitikėti, o tai nėra labai gerai, nes gali pasitaikyti neatsakingų avantiūristų. Pravartu rimčiau įsigilinti į aplinkinių motyvus. Saugokite vaikus.

ŽUVYS. Jus gali trikdyti nesklandumai ar neaiškumai, susiję su darbu. Jeigu mokate atidžiai klausytis ir rimtai domitės rūpimomis aktualijomis, tuomet daug sužinosite ir pasinaudosite gauta informacija. Labiau rūpinkitės sveikata, grožiu.

Vasario 21-oji – Tarptautinė gimtosios kalbos diena; Tarptautinė gido diena.

Vasario dvidešimt pirmoji, trečiadienis (trečioji 8-osios metų savaitės diena), iki Naujųjų metų lieka 313 dienų.

Savo vardadienius šiandien švenčia: Eleonora, Feliksas, Kęstas, Kęsvilas, Kęstutis, Leonora, Lionė, Nora;

rytoj: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita;

poryt: Dargirė, Dargiras, Darvainas, Darvilas, Darvilė, Darvyda, Darvydas, Darvydė, Elvas, Elvinas, Elvys, Gintautė, Margarita.

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 7.31, leidžiasi 17.36. Dienos ilgumas – 10.05.

Šiandien – šeštoji Mėnulio priešpilnio diena.

Saulė Žuvų ženkle.

Protingos mintys:

„Bailumas labai žalingas dėl to, kad jis sulaiko valią nuo naudingų veiksmų“ (R. Dekartas).

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video