Varžybose „Grinkiškio karpis 2022“ – įspūdingas kėdainiečių pasirodymas

 Varžybose „Grinkiškio karpis 2022“ – įspūdingas kėdainiečių pasirodymas

Pirmąją vietą varžybose iškovojo kėdainiečių komanda „B&B Carp Team“: Lukas Balčaitis ir Vidmantas Bukauskas./Asmeninio archyvo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainių krašto žvejai dar kartą įrodė, kad yra vieni iš geriausių Lietuvoje. Štai Radviliškio rajone vykusių varžybų „Grinkiškio karpis 2022“ I etape, kuriame kovėsi senbuviai, kėdainiečiai užėmė pirmąją ir trečiąją vietas.

Pirmi – kėdainiečiai

Pirmąją vietą varžybose iškovojo kėdainiečių komanda „B&B Carp Team“: Lukas Balčaitis ir Vidmantas Bukauskas. Žvejai iš viso sugavo 113,22 kg žuvies arba 22 žuvis.

„Grinkiškyje varžybose mes dalyvavome jau ketvirtą kartą, ir ketvirtą kartą pelnėme pirmąją vietą.

Buvo labai nuostabu, tiesa, oras buvo šaltas, vėjuotas, lietingas, permainingas. Bet nuotaika gera, norisi grįžti ir grįžti dar.

Dėkojame vandens telkinio savininkui Mariui Kazlaukui, nes šis žmogus atsidavęs šiam telkiniui, jame gyvenančioms žuvims ir varžybų organizavimui“, – po varžybų kalbėjo jų laimėtojas L. Balčaitis.

Trečiąją vietą varžybose išplėšė taip pat kėdainiečių komanda „Ked Carp“: žvejai Mantas Raštikis ir Petras Raštikis./Asmeninio archyvo nuotr.

Treti – taip pat kėdainiečiai

Trečiąją vietą varžybose išplėšė taip pat kėdainiečių komanda „Ked Carp“: Mantas Raštikis ir Petras Raštikis. Vyrai sugavo 60,57 kg žuvies arba 13 žuvų.

„Po keturių dienų nepertraukiamos žvejybos bei permainingų orų jaučiasi nemažas nuovargis, tačiau esame laimingi įgyvendinę užsibrėžtą tikslą – patekti į kitą etapą, vyksiantį vasaros pabaigoje.

Dėkojame organizatoriams už puikias varžybas!“ – įspūdžiais po varžybų dalinosi M. Raštikis.

Radviliškio rajone vykusių žvejų varžybų „Grinkiškio karpis 2022“ I etape kovęsi senbuviai užėmė pirmąją bei trečiąją vietas.

Aut. past.

Karpis senolis

Beje, V. Bukauskui  nusišypsojo dviguba sėkmė, mat jis sugavo  didžiausią varžybų žuvį – 13,23 kg svėrusį karpį senolį.

Mažiausią varžybų žuvį – 1,67 kg karpį – sugavo Audrius Šulys.

Geriausiai varžybose pasirodžiusios komandos, didžiausios ir mažiausios žuvies autoriai apdovanoti taurėmis, medaliais, statulėlėmis ir parduotuvės Krante.lt dovanų kuponais, likusios komandos – paguodos medaliais.

Varžybų metu sugautos 63 žuvys, kurių bendras svoris 303,81 kg, žuvies vidurkis 4,8 kg.

„Ačiū visoms komandoms už dalyvavimą, gerą nuotaiką ir varžybų palaikymą“, – dėkojo varžybų organizatorius Marius Kazlaukas.

Dar du etapai

Netrukus Grinkiškyje laukia antrasis varžybų etapas, kuriame dalyvaus žvejai, pirmą kartą žvejosiantys Grinkiškyje.

Paskui vyks finalinis etapas, kuriame bus išaiškintas turnyro nugalėtojas. Jame susikaus trys geriausios senbuvių ir trys geriausios naujokų komandos.

2 Komentarai

  • šaunuoliai vyrai-žuvis skanu.

  • Karpas ūbagų žuvis. Jis gi nevalgomas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.


Rekomenduojami video