Vandalai kapinėse išvartė paminklus

 Vandalai kapinėse išvartė paminklus

Kėdainių mieste esančiose Dotnuvos gatvės kapinėse – vandalų išpuolis. Čia buvo išvartyta daugiau nei tuzinas paminklų. Kiek tiksliai paminklų nuversta bei suniokota ir kada tai padaryta niekas tiksliai negali pasakyti, mat žmonės kraupų vaizdą išvydo vos prieš porą dienų, atvykę tvarkyti kapų prieš Vėlines bei Visų Šventųjų dieną.

 

Nevienas vyresnio amžiaus žmogus ne juokais išsigando: „Kapuose vėl siautėja vandalai!“

Kraštiečiai dar puikiai prisimena visą Lietuvą sukrėtusį įvykį Kauno gatvės kapinėse,  kuomet 2010 metų pavasarį  buvo suniokoti bei išvartyti daugiau nei pustrečio šimto paminklų. Panašu, kad vandalams nevisus paminklus pavyko nugriauti – kai kuriuos jie tik apgadino.

Portalo www.rinkosaikste.lt šaltinių duomenimis, jau atsirado žmonių, kurie kreipėsi į rajono policijos komisariatą dėl turto suniokojimo. Įtariamieji kol kas nenustatyti.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video