Vagystės iš automobilių nesiliauja net ir per šventes

 Vagystės iš automobilių nesiliauja net ir per šventes

Kėdainių miesto gyventojai pastarosiomis dienomis ne kartą informavo apie mieste įvykdytas smulkias vagystes, kurių metu nukentėjo jų automobiliai./Nukentėjusiųjų nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Kėdainiečiai ir toliau praneša apie mieste vykdomas vagystes, kurių metu vagys dažniausiai gviešiasi lengvųjų automobilių veidrodėlių. Ilgapirščiams nėra ir šventinių dienų – jie darbuojasi iš peties. Vienos vagystės ir lieka tik šeimininkų žinioje, tačiau yra ir tokių, kurie praneša policijai.

Dažniausiai BMW

Nors nuo ilgapirščių dažniausiai nukenčia BMW markės automobiliai, tačiau vagis neretai sudomina ir kitos markės.

Prieš keletą dienų buvo apvogtas netoli prekybos centro „Maxima“ Chemikų gatvėje per naktį paliktas automobilis „VW Golf“.

Vagys pavogė dešinės pusės veidrodėlio stikliuką.

Automobilio savininko draugė Gabrielė sakė, kad į policiją jie nesikreipė, mat stikliukas naudotų automobilių dalių parduotuvėje kainuoja vos 5 eurus, o įvykį paviešino tiesiog norėdami įspėti kitus.

Kėdainiečiai ir toliau praneša apie mieste vykdomas vagystes, kurių metu vagys dažniausiai gviešiasi lengvųjų automobilių veidrodėlių. Vagims nėra ir šventinių dienų – jie darbuojasi iš peties.

Aut. past.

Kreipėsi į policiją

Į policiją prieš keletą dienų kreipėsi Respublikos gatvėje apvogtą automobilį radęs Mantas.

Jaunas vyras automobilį BMW per naktį buvo palikęs minėtos gatvės 46-ojo daugiabučio namo kieme.

„Man buvo principo reikalas parašyti pareiškimą. Ras ar neras, papuls vagys kažkada vis tiek. Pareigūnai sakė, jog tokių vagysčių daug yra“, – dėstė nuo vagių nukentėjęs vyras.

Ir dar vienas

Dar viena vagystė buvo įvykdyta Respublikos 24-ojo daugiabučio namo kieme. Nukentėjusioji Dominyka sakė, kad automobilis buvo paliktas per naktį stovėti kieme.

„Pirmą kartą mus apvogė gruodžio pradžioje, o antrą kartą dabar – prieš keletą dienų. Matė, kad veidrodėliai brangūs, tai ir pavogė. Siaučia vagys, baisu“, – dėstė mergina.

Vienos vagystės ir lieka tik šeimininkų žinioje, tačiau yra ir tokių, kurie praneša policijai.

Aut. past.

Informavo apie rimtesnę

Kauno apskrities policijos pareigūnai žiniasklaidai praneša tik apie įvykius, kuomet padaroma didesnė materialinė žala.

Paskutinį kartą žiniasklaida pranešimo apie vagystę iš automobilio sulaukė gruodžio 21 dieną.

Tuomet policija pranešė, kad laikotarpiu nuo 18.00 iki 21.00 val. Kėdainių rajono Bartkūniškio kaime iš automobilio BMW bagažinės pavogtas atsarginis ratas, bagažinės užuolaida, vairuotojo sėdinės atlošo apdailos dalys.

Padaryta turtinė žala siekia apie 800 eurų. Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Prašo pranešti

Kauno apskrities policijos pareigūnai vairuotojams ar automobilių savininkams primena automobiliuose nepalikti vertingų daiktų, pastebėjus vagystę – pranešti.

Brangesnių markių automobilius patartina drausti, laikyti saugojimo aikštelėse ar kitose saugomose teritorijose, įrengti vaizdo stebėjimo kameras.

Pareigūnai ragina pastebėjus galimai padarytą nusikalstamą veiką visuomet apie tai nedelsiant informuoti policijos pareigūnus skubios pagalbos telefonu 112.

6 Komentarai

  • Palikt bmw ir ant palaukimo ir pagavus taip suplakt, kad daugiau nenoretu tokiais sudais uzsiimti

    • Pritariu, nes kitaip nieko nebus.

  • ,,Naša rabota i opasna, i trudna“,be to dirbam be išeiginių.Teks steigt profsąjungą savo teisėms ginti.

    • Tu dar pieno ,kurį chemikai gaudavo už kenksmingas darbo sąlygas,pasistenk išpešti.

  • Pagavus primontuot priegalvos

  • Nesu bėemwistas,bet tie veidrodžiai matyt sferiniai ir ne kiekvieną kartą,pavogus juos,tam modeliui juos iškart pritaikysi bepirkdamas.Aš tą sakau iš savo patirties,nes buvau sudaužęs toyotos dešinį.Taip kad vagys matomai juos lupa pagal užsakymus.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video