Užsiliepsnojus pievai, teko gelbėti pastatus

 Užsiliepsnojus pievai, teko gelbėti pastatus

Į atokią vietą laukuose atskubėję gelbėtojai nuo kelio pastabėjo po elektros laidų linija degančius sausos žolės plotus./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Ugniagesiai gelbėtojai antradienio popietę skubėjo į priemiestinį Ruminių kaimą, mat buvo pranešta, kad užsidegus pievai kilo pavojus šalia esantiems didžiuliams pastatams. Laimei, ugnis pastebėta laiku, ugniagesiai sureagavo labai operatyviai, tad pastatus pavyko išgelbėti.

Juodi dūmai

Antradienį 15 val. 09 min. Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainių miesto seniūnijai priklausančiame Ruminių kaime dega pieva, šalia kibirkščiuoja susilietę laidai.

Pranešėjas informavo, kad kyla realus pavojus aplinkiniams pastatams.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Dotnuvos ugniagesių komanda.

Atoki vieta

Gaisro metu išdegė 10 arų pievos. Laimei, išsaugotas už 10 metrų esantis mūrinis ūkinis pastatas ir kiek tolėliau esantis senas didelis medinis ūkinis pastatas./Dimitrijaus Kuprijanovo nuotr.

Į atokią vietą laukuose atskubėję gelbėtojai nuo kelio pastabėjo po elektros laidų linija degančius sausos žolės plotus.

Ugniagesiai gaisravietę pasiekė bekele – technikai teko važiuoti laukais.

Antradienio popietę ugniagesiai gelbėtojai labai skubėjo į priemiestinį Ruminių kaimą, mat buvo pranešta, kad užsidegus pievai kilo pavojus šalia esantiems didžiuliams pastatams.

Aut. past.

Atskubėję į įvykio vietą jie skubiai ėmė malšinti plintančią ugnį. Per keliolika minučių ugnis buvo suvaldyta.

Konstatuota, kad gaisro metu išdegė 10 arų pievos. Laimei, išsaugotas už 10 metrų esantis mūrinis ūkinis pastatas ir kiek tolėliau esantis senas didelis medinis ūkinis pastatas.

ESO atstovai atjungė elektros tiekimą, bus taisomas gedimas.

1 Komentaras

  • ir stiklo šukė padegt žolę sugebės.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video