Užsikišus kaminui uždūmino visą gyvenamąjį namą

 Užsikišus kaminui uždūmino visą gyvenamąjį namą

Į įvykio vietą atskubėjusias tarnybas pasitiko namo šeimininkė. Moteris nurodė, jog namuose gyvena dviese su vyru, o krosnį jau antrus metus kūrena malkomis./Įvykio liudininkų nuotr.

Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Kėdainių rajono Krakių miestelyje nebuvo ramu – čia skubėjo ugniagesių ir medikų pajėgos, mat buvo gautas pranešimas, kad uždūmintas namas, kuriame gyvena žmonės. Laimei, šį kartą viskas baigėsi tik dideliu išgąsčiu.

Nelaimė nutiko vėlų vakarą

Pranešimas apie nelaimę Krakių miestelyje gautas vėlų šeštadienio vakarą. 22 val. 44 min. Bendrajam pagalbos centrui pranešta, kad minėto miestelio Kauno gatvėje iš kuro katilo dūmai eina į namo vidų – visas gyvenamasis namas skendi dūmuose.

Į įvykio vietą pasiųsta Kėdainių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba, Krakių ir Dotnuvos ugniagesiai bei greitosios medicinos pagalbos medikai.

Suodžius bei degusias malkas ugniagesiai išpylė saugiu atstumu nuo namo – darže. Išvėdinę namą ugniagesiai priminė, jog krosnį bei dūmtraukį prižiūrėti ir valyti reikia nuolat – ne tik žiemos metu, bet ir rudenį bei pavasarį.

Aut. past.

Krosnį kūreno malkomis

Į įvykio vietą atskubėjusias tarnybas pasitiko namo šeimininkė. Moteris nurodė, jog namuose gyvena dviese su vyru, o krosnį jau antrus metus kūrena malkomis.

Ugniagesiai atliko žvalgybą. Paaiškėjo, kad buvo užsikišęs kaminas.

„Ugniagesiai išvalė šildymo katilo pakurą, išvėdino uždūmintą namą. Įvykio priežastis – krosnies ir dūmtraukio eksploatavimo reikalavimų pažeidimas“, – informavo Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė.

Nurodė įsigyti detektorių

Suodžius bei degusias malkas ugniagesiai išpylė saugiu atstumu nuo namo – darže. Išvėdinę namą jie gyventojams priminė, jog krosnį bei dūmtraukį prižiūrėti ir valyti reikia nuolat – ne tik žiemos metu, bet ir rudenį bei pavasarį.

Taip pat ugniagesiai namo šeimininkei primygtinai patarė įsigyti dūmų detektorių, mat esant dideliam uždūminimui šis prietaisas gali išgelbėti gyvybę.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video