Užupėje statomi kelio atitvarai

 Užupėje statomi kelio atitvarai

Kėdainių rajono Surviliškio seniūnijoje vykdomas gyventojų saugumą gerinantis projektas. Jo metu šalia kelio, prie aukšto šlaito, statomi specialūs atitvarai, kurie apsaugotų žmones nuo galimos nelaimės. 

Pavojingiausiame ruože

Užupės kaimas yra išsidėstęs 4 km į šiaurės vakarus nuo Surviliškio, Liaudės upės kairiajame krante. Per kaimą eina Kaukalnių–Paberžės kelias. Kaimo keliukas vienoje vietoje itin pavojingas, mat šalia jo yra status šlaitas, nuo kurio gali nuvažiuoti automobilis ar nusiristi pėsčiasis. Todėl buvo nuspręsta šiame kaime įrengti saugumą užtikrinančias priemones – pastatyti specialius atitvarus.

[quote author=“Aut. past.“]Kaimo keliukas vienoje vietoje itin pavojingas, mat šalia jo yra status šlaitas, nuo kurio gali nuvažiuoti automobilis ar nusiristi pėsčiasis. Todėl buvo nuspręsta šiame kaime įrengti saugumą užtikrinančias priemones – pastatyti specialius atitvarus.[/quote]

Žmonių saugumui

„Visas šis projektas yra skirtas žmonių saugumui užtikrinti. Atitvarai jau yra pastatyti pavojingiausiose vietose. Mes džiaugiamės tokiu projektu, nes dabar tiek vietos gyventojams, tiek pravažiuojantiems bus tikrai saugiau“, – sakė Surviliškio seniūnė Vanda Petrauskienė.

Įrengia privalomai

Atnaujiname kelio Kėdainiai–Krekenava ruože nuo Kėdainių iki Surviliškio taip pat yra įrengiamos eismo saugumą užtikrinančios priemonės. Čia, pavojingiausiose vietose, jau statomi  atitvarai, įrengiamos salelės, kelio bortai. Atnaujintame kelyje viskas statoma laikantis aukščiausių standartų bei saugumo reikalavimų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video