Ugniagesiai vadavo namuose užsirakinusį dvimetį (su fotogalerija)

 Ugniagesiai vadavo namuose užsirakinusį dvimetį (su fotogalerija)

Šiandien Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai gelbėtojai skubėjo į neįprastą iškvietimą: jiems teko gelbėti namuose užsirakinusį ir verkiantį dvimetį vaiką.

Bendrasis pagalbos centras pranešimą apie namuose užrakintą vaiką gavo prieš pietus. Pranešėjas informavo, kad J. Basanavičiaus g. 81 name vaikas netyčia užsirakino bute ir neatrakina durų bei verkia. Jo mama išsigandusi laukia laiptinėje.

Į įvykio vietą nedelsiant išsiųstos gelbėtojų pajėgos. Atvykus pirmosioms pajėgoms ir įvertinus situaciją buvo nutarta kviesti autokopėčias. Ugniagesiai gelbėtojai į penktame aukšte esantį butą pateko pro virtuvės langą. Ugniagesiui pro langą įlipus į butą vaikas ramiai miegojo. Pavojaus kilę jam nebuvo.

Patekus į butą įleistą ir mama. Ji teigė, kad buvo susiruošusi su vaiku pasivaikščioti, kai jai išėjus į laiptinę durys užsidarė. Vaikas, ko gero, jas užrakino ir nebeatrakino. Moteris pagalbos bandė ieškoti visur: ieškojo kas galėtų atrakinti duris ar išlaužti spyną, tačiau tokio specialisto neradus ir pasitarus su kaimynais nusprendė nedelsti ir skambinti bendruoju pagalbos telefonu. Bendrojo pagalbos centro operatorius į pagalbą ir išsiuntė ugniagesius.

Visą gelbėjimo operaciją galėsite pamatyti Kėdainių krašto televizijos laidoje „Krašto naujienos“ šiandien 20.00 val.

[#gallery=457#]

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Rekomenduojami video