Turistų lankomoje vietoje – tuzinas išmestų nereikalingų padangų

 Turistų lankomoje vietoje – tuzinas išmestų nereikalingų padangų

Krekenavos regioninio parko direkciją pasiekė pilietiško kėdainiečio pranešimas, kad piktavaliai atsikratė nereikalingomis padangomis turistų lankomoje vietoje – Surviliškio seniūnijoje, Kazokų kaimo sugriauto tilto vietoje, kur įrengta apžvalgos aikštelė./Mindaugo Nefo nuotr.

Dimitrijus KUPRIJANOVAS

Krekenavos regioninio parko direkciją pasiekė pilietiško kėdainiečio pranešimas, kad piktavaliai atsikratė nereikalingomis padangomis turistų lankomoje vietoje – Surviliškio seniūnijoje, Kazokų kaimo sugriauto tilto vietoje, kur įrengta apžvalgos aikštelė. Direkcija patvirtino, kad problema su šiukšlintojais jiems yra žinoma ir ji yra sprendžiama.

Rado tuziną

Aktyvus keliautojas Kėdainių rajono gyventojas Mindaugas Nefas prie buvusio Kazokų tilto tuziną padangų rado suverstas į vieną krūvą.

„Susisiekiau su Krekenavos regioninio parko direkcija, pranešiau, kad turistų lankomoje vietoje išmesta daugybė padangų. Man sakė, kad situacija labai nemaloni ir kad dažnai tenka kuopti tokias šiukšles“, – kalbėjo M. Nefas.

Aktyvus kraštietis apie netinkamai atsikratytas atliekas Kėdainių miesto ir rajono teritorijose atitinkamas institucijas yra informavęs ir anksčiau.

Aut. past.

Ne pirmas

Tai jau ne pirmas šio kraštiečio pranešimas oficialioms institucijoms apie šiukšlynus. Aktyvus kraštietis apie netinkamai atsikratytas atliekas Kėdainių miesto ir rajono teritorijose atitinkamas institucijas yra informavęs ir anksčiau, jis taip pat yra organizavęs ir dalyvavęs ne vienoje gamtos švarinimo akcijoje.

Užkietėjęs žvejys ir gamtininkas tikina, kad jo vizija yra švarus ir gražus Kėdainių kraštas.

„Įtariu, kad greitai įkyrėsiu visiems savo pranešimais apie tas šiukšles“, – juokavo pilietiškas kėdainietis.

Redakcija primena

„Rinkos aikštė“ primena, kad jeigu vairuotojai keičia padangas autoservisuose, ten jie gali nemokamai palikti tiek padangų, kiek keičia.

Kadangi pagal galiojančius įstatymus už padangų tvarkymą atsakingi padangų gamintojai ir importuotojai, pardavėjas turi pranešti pirkėjui, kad į padangos kainą jau įskaičiuotos ir jos sutvarkymo išlaidos. Taigi pirkėjas į prekybos vietą gali atvežti tiek padangų atliekų, kiek pirko.

Taip pat panaudotos padangos ir kitos atliekos iš gyventojų nemokamai surenkamos stambiųjų atliekų surinkimo aikštelėse.

Didelių (stambių) gabaritų atliekos ir buityje susidarančios statybinės atliekos Kėdainiuose priimamos adresu J. Basanavičiaus g. 97A.

1 Komentaras

  • Tikrai jau atsibodai.Mažiau kalbu-daugiau darbų.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video