Avarijos kaltininkas – saulės spinduliai? (video reportažas)

 Avarijos kaltininkas – saulės spinduliai? (video reportažas)

Šiandien šiek tiek po 8 val. Kėdainių miesto Liaudies gatvėje jauno vyriškio vairuojamas automobilis „VW Golf“ taranavo tos pačios gatvės šalikelėje stovėjusį vienatūrį „Crysler Voyager“.

Pirminiais duomenimis, vairuotojas tiesiog nepastebėjo šalikelėje stovėjusio automobilio ir teigė, kad jį apakino saulės spinduliai. Vyriškis savo kaltę pripažino, tačiau nerasdamas automobilio į kurį įsirėžė savininko, iškvietė policiją.

Atvykę pareigūnai užpildė visus reikiamus dokumentus. Avarijos metu niekas nenukentėjo. Atlikę visas procedūras visi išsiskirstė. Tačiau viskas tuo nesibaigė.

Vos po kelių minučių į nelaimės vietą atėjęs „Crysler Voyager“ savininkas nustėro – jo automobilio galinė dalis buvo sudaužyta.

Vyras nedelsiant ėmė skambinti bendruoju pagalbos telefonu 112. Atsiliepusi operatorė viską jam išaiškino ir jį nuramino. Vyras pergyveno todėl, kad jam reikėjo važiuoti į darbą.

Rašyti komentarą

Dėmesio! El. paštas nebus skelbiamas. Komentuodami esate atsakingi už savo išsakytas mintis. Gerbkime vieni kitus, venkime patyčių, nekurstykime neapykantos ir susipriešinimo. Skaitytojų komentarai neatspindi „Rinkos aikštės“ redakcijos nuomonės.

Už komentarus atsakingi juos parašę asmenys.


Naujienos iš interneto

Rekomenduojami video