Spalio mėnesį Šviesiosios gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Sakalauskienė ir mokytojos Jūratė Kaupienė, Dalia Pabarčienė bei Donata Kielienė su darbo vizitu viešėjo Italijos sostinėje Romoje. Vizito tikslas įgyvendinti Erasmus+ Akreditacijos programą, todėl atkreipdamos dėmesį į programos 3 tikslą: siekti ugdyti kūrybingą, atvirą naujovėms, suvokiantį šiuolaikinį kultūros ir technologijų lygį atsakingą žmogų, komandos narės rinkosi aktualią […]Skaityti daugiau




