Vyriausybė antradienį pritarė siūlymui iš Europos Sąjungos fondų skolinti 16,5 mln. eurų keturių šalies savivaldybių įmonėms, tarp jų – ir Kėdainiams. Finansų ministerijos duomenimis, bendrovė „Kėdainių vandenys“ sulauks beveik 5 mln. eurų. Šios lėšos bus skirtos naujų nuotekų ir vandens tiekimo tinklų tiesimui rajone. Planuojama, kad investicijos padės pagerinti paslaugų prieinamumą gyventojams, užtikrins patikimesnį geriamojo […]Skaityti daugiau
Žyma : vandentvarka
Jorūnė LIUTKIENĖ 2023 metais baigsis ES parama mūsų šalies vandentvarkai. Ar supratome, kad už švarų vandenį ir sutvarkytas nuotekas iki šiol mokėjome ne tik mes patys, bet primokėjo dar ir visi europiečiai? Tam buvo skirta iš viso apie 1,5 milijardo eurų ir sukurta 44,9 proc. geriamojo vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo turto, tačiau tokios investicijos […]Skaityti daugiau




