Žiemai šiemet nepašykštėjus kritulių storas sniego sluoksnis padengė gatves, šaligatvius ir kiemus, tapdamas rimtu iššūkiu miesto infrastruktūrai. Tačiau kritinėje situacijoje Kėdainiai neliko vieni. Į pagalbą miesto seniūnijai atskubėjo tie, kurie geriausiai pažįsta mūsų žemę – krašto ūkininkai. Ūkininkai juokauja: esame geriau pasiruošę, nei kelininkai Šiandien žemdirbiai daro kur kas daugiau nei tik rūpinasi, kad ant […]Skaityti daugiau
Žyma : valo sniegą
Kėdainių miesto seniūnija tęsia intensyvius sniego valymo ir išvežimo darbus. Siekiant užtikrinti tvarką ir saugumą mieste, šią savaitę išvalyta dar keletas svarbių gatvių, o gyventojai raginti pasirūpinti savo transporto priemonėmis. Trečiadienį sniegas buvo išvežamas iš Liaudies, Gegučių, Mindaugo, Pavasario ir Smilgos gatvių. Darbai bus tęsiami ir ketvirtadienį. Atkreipiamas dėmesys, kad Liaudies, Mindaugo ir Gegučių gatvėse […]Skaityti daugiau
Pastaruoju metu vis dažniau kraštiečius nemaloniai nuteikia ledo danga pasidengę keliai, šaligatviai ir takai. Vyraujant lijundrai, vakarais atvėstant, išvengti ledo dangos darosi praktiškai neįmanoma, tad pasipila ir gyventojų skundai, kad kur eisi ar važiuosi – visur ledas. Kėdainių rajono savivaldybę prižiūrinčios įmonės bei pačios seniūnijos rūpinasi, kad pirmiausiai dažniausiai naudojami keliai būtų saugūs, o pasirūpinę […]Skaityti daugiau




