Kėdainiuose nuo sukčių nukentėjo prie e.sveikatos sistemos bandžiusi prisijungti moteris – ji neteko beveik trijų tūkstančių eurų. Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gegužės 28 dieną, būdama namuose Rasos gatvėje, 45-erių metų kėdainietė bandė prisijungti prie portalo e.sveikata. Suvedus banko prisijungimo duomenis, iš jos sąskaitos buvo nuskaičiuota 2 790 eurų. Įtariama, kad nusikaltėliai galimai […]Skaityti daugiau
Žyma : neteko pinigų
Nors policija ir žiniasklaida nuolat ragina žmones išlikti budriems, telefoniniai sukčiai vis dar randa patiklių aukų. Gruodžio 5-ąją tarp tokių patikliųjų atsidūrė 28 metų Kėdainių gyventojas, kuris nepažįstamiems asmenims atidavė net 12 500 eurų. Policijos departamento duomenimis, apie 17 val. 37 min. į Kėdainių rajono policijos komisariatą kreipęsis vyras pranešė, kad tą pačią dieną, jam […]Skaityti daugiau
Nors pareigūnai nuolat primena gyventojams būti budriems ir nepasitikėti nepažįstamais asmenimis, siūlančiais investuoti telefonu ar internetu, sukčių pinklės vis dar efektyviai veikia. Trečiadienio rytą į policiją kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs kėdainietis. Jis pranešė praradęs nemenką sumą. Apie 8 val. 15 min. į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių metų Kėdainių gyventojas ir pranešė apie […]Skaityti daugiau




