Žyma : neteko pinigų

Sukčių įrankiu tapo e.sveikata: kėdainietė neteko pinigų

Kėdainiuose nuo sukčių nukentėjo prie e.sveikatos sistemos bandžiusi prisijungti moteris – ji neteko beveik trijų tūkstančių eurų. Kaip praneša Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, gegužės 28 dieną, būdama namuose Rasos gatvėje, 45-erių metų kėdainietė bandė prisijungti prie portalo e.sveikata. Suvedus banko prisijungimo duomenis, iš jos sąskaitos buvo nuskaičiuota 2 790 eurų. Įtariama, kad nusikaltėliai galimai […]Skaityti daugiau

Rusakalbiams kėdainietis atidavė beveik 13 tūkst. eurų

Nors policija ir žiniasklaida nuolat ragina žmones išlikti budriems, telefoniniai sukčiai vis dar randa patiklių aukų. Gruodžio 5-ąją tarp tokių patikliųjų atsidūrė 28 metų Kėdainių gyventojas, kuris nepažįstamiems asmenims atidavė net 12 500 eurų. Policijos departamento duomenimis, apie 17 val. 37 min. į Kėdainių rajono policijos komisariatą kreipęsis vyras pranešė, kad tą pačią dieną, jam […]Skaityti daugiau

Patikėjęs sukčių pažadais, kėdainietis prarado tūkstančius eurų

Nors pareigūnai nuolat primena gyventojams būti budriems ir nepasitikėti nepažįstamais asmenimis, siūlančiais investuoti telefonu ar internetu, sukčių pinklės vis dar efektyviai veikia. Trečiadienio rytą į policiją kreipėsi nuo sukčių nukentėjęs kėdainietis. Jis pranešė praradęs nemenką sumą. Apie 8 val. 15 min. į Kauno apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 48-erių metų Kėdainių gyventojas ir pranešė apie […]Skaityti daugiau