Tris savaitgalio dienas Vilniaus Lazdynų baseine šurmuliavo sportininkai: čia vyko „Green Feel’s“ Lietuvos plaukimo čempionatas. Šiemet čempionatas sutraukė beveik 400 plaukikų iš 38 klubų ir penkių šalių, o varžybų metu pasiektas ne vienas įvairių amžiaus grupių Lietuvos rekordas. Tarp ryškiausių čempionato dalyvių – kėdainietė Lėja Eringytė, pademonstravusi įspūdingą sportinę formą ir pagerinusi net kelis savo […]Skaityti daugiau
Žyma : Lietuvos plaukimo čempionatas
Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos plaukimo čempionate pirmą kartą suaugusiųjų grupėje plaukė ir kėdainietė plaukikė Lėja Eringytė. L. Eringytė čempionate plaukė 50 m, 100 m ir 200 m krūtine. Plaukikė pateko į 100 m ir 200 m krūtine B finalus. Finaluose ji plaukė greičiau negu parengiamuosiuose plaukimuose ir finišavo atitinkamai 6 ir 7. Galutinėje įskaitoje kėdainietė […]Skaityti daugiau




