Kėdainietė plaukikė Lėja Eringytė sėkmingai pasirodė Lazdynų 50 metrų plaukimo baseine vykusiose atvirose Vilniaus miesto plaukimo taurės varžybose. Vienose paskutiniųjų šio sezono varžybų baseine Lietuvos sporto universiteto trečio kurso studentė pateko į 100 metrų plaukimo krūtine finalą ir jame užėmė penktąją vietą. Varžybos subūrė plaukikus iš įvairių Lietuvos miestų. Kadangi tai buvo vienos paskutiniųjų sezono […]Skaityti daugiau
Žyma : Lėja Eringytė
Tris savaitgalio dienas Vilniaus Lazdynų baseine šurmuliavo sportininkai: čia vyko „Green Feel’s“ Lietuvos plaukimo čempionatas. Šiemet čempionatas sutraukė beveik 400 plaukikų iš 38 klubų ir penkių šalių, o varžybų metu pasiektas ne vienas įvairių amžiaus grupių Lietuvos rekordas. Tarp ryškiausių čempionato dalyvių – kėdainietė Lėja Eringytė, pademonstravusi įspūdingą sportinę formą ir pagerinusi net kelis savo […]Skaityti daugiau
Liepos mėnesį uždaruose plaukimo baseinuose finišavo Lietuvos nacionalinių varžybų sezonas, o vienu ryškiausių jo akcentų tapo sėkmingi kėdainietės Lėjos Eringytės startai. Sportininkė ne tik puikiai pasirodė šalies jaunimo čempionate, bet ir sužibėjo XII Pasaulio lietuvių žaidynėse Palangoje. Pasiekė asmeninį rekordą Lėja – Lietuvos sporto universiteto (LSU) kineziterapijos antro kurso studentė – liepos pradžioje kartu su […]Skaityti daugiau
Plaukimo sezonas Lietuvoje įsibėgėja – pavasaris virsta tikru varžybų maratonu, kuomet plaukikai beveik kiekvieną savaitgalį stoja į kovą dėl medalių ir asmeninių rekordų. Vos pasibaigus Lietuvos 2025 m. studentų čempionatui, plaukimo entuziastai rinkosi į Alytų, kur miesto šventės metu vyko tarptautinės „Grand Prix“ varžybos. Daugiau nei 500 dalyvių iš įvairių Lietuvos miestų bei kaimyninės Latvijos […]Skaityti daugiau
Praėjusį savaitgalį Vilniuje vykusiame Lietuvos plaukimo čempionate pirmą kartą suaugusiųjų grupėje plaukė ir kėdainietė plaukikė Lėja Eringytė. L. Eringytė čempionate plaukė 50 m, 100 m ir 200 m krūtine. Plaukikė pateko į 100 m ir 200 m krūtine B finalus. Finaluose ji plaukė greičiau negu parengiamuosiuose plaukimuose ir finišavo atitinkamai 6 ir 7. Galutinėje įskaitoje kėdainietė […]Skaityti daugiau
„Girstučio“ baseine vykusiame atvirajame Kauno miesto plaukimo čempionate dalyvavo ir kėdainietė plaukikė Lėja Eringytė. Ji varžėsi dviejose rungtyse ir, įvykdžiusi normatyvus, užsitikrino dalyvavimą Lietuvos čempionate. Atranka į Lietuvos čempionatą Kaune vykusiame čempionate varžėsi apie 150 sportininkų iš visos Lietuvos. Tai buvo vienos iš paskutiniųjų varžybų prieš šių metų atvirąjį Lietuvos plaukimo čempionatą. Kėdainių plaukikė, Lietuvos […]Skaityti daugiau
Islandijos sostinėje Reikjavike vykusiose tradicinėse 21-osiose tarptautinėse plaukimo varžybose pirmą kartą dalyvavo ir du Lietuvos plaukikai, iš kurių viena – kėdainietė. Įgavo patirties Lietuvai šiose varžybose atstovavo plaukikė iš Kėdainių – Lietuvos sporto universiteto (LSU) Kineziterapijos studijų pirmo kurso studentė Lėja Eringytė ir Kauno Prezidento Antano Smetonos gimnazijos 11 klasės gimnazistas Simonas Žvirblis. Abu sportininkus treniruoja LSU dėstytoja ir […]Skaityti daugiau




