Praėjusį antradienį, vasario 4-ąją, praeivių ir vairuotojų dėmesį patraukė nuo kelio nuslydęs „Kėdbuso“ autobusas. Viešojoje erdvėje pasirodžius susirūpinusių gyventojų klausimams, ar įvykio metu niekas nenukentėjo, situaciją pakomentavo bendrovės direktorius Paulius Kalina. Nesuvaldė autobuso Pasak UAB „Kedbusas“ vadovo, incidentas iš tiesų įvyko vasario 4 dieną. Pagrindinė priežastis, dėl kurios transporto priemonė atsidūrė šalikelėje – sudėtingos eismo […]Skaityti daugiau




