Ketvirtadienio vakarą Kėdainių miesto stadione pagerbti futbolo klubo „Nevėžis“ B ekipos žaidėjai, šiemet sėkmingai pasirodę Lietuvos futbolo federacijos III lygos Kauno–Marijampolės apskrities pirmenybėse. Komanda sezoną užbaigė iškovojusi garbingą antrąją vietą. Sportininkus pasveikinti ir apdovanojimus įteikti atvyko rajono savivaldybės administracijos direktorius Gintautas Muznikas, Kauno apskrities futbolo federacijos prezidentas Dainius Šumauskas bei atsakingasis sekretorius Mantas Babianskas. Kėdainiečiams […]Skaityti daugiau




