„Jau nuo penkerių metų žaisdavau, kad esu gydytoja ir turėjau savo įsivaizduojamus pacientus. Niekada jokiame kitame kelyje savęs nemačiau – tik medicinoje“, – šiltai šypsodamasi atskleidžia Metų medicinos darbuotojos titulą šiemet pelniusi klinikos „Armedika“ šeimos gydytoja Austė Gudelevičienė. Penkerius metus dirbanti medikė pastebėta ne tik už savo profesionalumą, atsidavimą kasdieniam darbui, empatišką požiūrį į pacientus, […]Skaityti daugiau
Žyma : Austė Gudelevičienė
Minint Medicinos darbuotojų dieną, pirmadienio vakarą Kėdainių kultūros centre įteiktas Metų medicinos darbuotojo titulas. Apdovanojimui gauti buvo pasiūlyta 20 mūsų rajone dirbančių medikų. Komisijos sprendimu, Metų medicinos darbuotoja tapo klinikos „Armedika“ šeimos gydytoja Austė Gudelevičienė. Apdovanojimų iškilmes vainikavo vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“ muzika.Skaityti daugiau




